Algteadmisi agressiivsusest: ellujäämise kiirkursus Vene keeles

Агрессивность - основные понятия, краткий курс выживания.

25.08

Tallinn

Koolituse eesmärgiks on anda baasteadmised agressiivsest käitumisest, selle põhjustest, ennetamisest ja sellega toimetulekust

Sihtgrupp

Lasteaia ja põhikooli õpetajad, noorsoo-, meditsiini- ja hoolekandetöötajad jt laste ja noortega tegelevad spetsialistid

Kursuse sisu

  • agressiivne, vihane ja vägivaldne käitumine;
  • agressiivsuse neli seadust;
  • agressiivsuse peamised liigid;
  • agressiivsuse põhjused ja ennetusvõimalused;
  • õiguslik regulatsioon;
  • agressiivse vm emotsionaalselt pingelise või ohtliku olukorra lahendamise võimalused ja kahju vähendavad põhimõtted.

Muu info

Koolituse hind sisaldab paljundatud materjale ja kohvipause. Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus.

  • Kellaaeg: 10.00-16.00
  • Asukoht: Pärnu mnt 67A (IX korrus), Tallinn
  • Kestvus: 7 tundi
  • Hind: 149.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Küsimused ja lisainfo:

Anu Redi

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.redi@luwi.ee

Julia Kašina
Julia Kašina

Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)

5167 853

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

 


Koolitajad:

Aleksei Norden
Praktiseeriv psühholoog, 6. kategooria pedagoog-andragoog. Nõustanud 15 aastat ettevõtteid ja viinud läbi koolitusi kommunikatsiooni,... Loe veel

Aleksei Norden


Praktiseeriv psühholoog, 6. kategooria pedagoog-andragoog. Nõustanud 15 aastat ettevõtteid ja viinud läbi koolitusi kommunikatsiooni, juhtimise ja teeninduse valdkonnas. On tegelenud õppe- ja haldustööga kõrgkoolides (Mainor, Audentes, Estonian Business School), teeb koostööd mitmete koolitusorganisatsioonidega. Eesti Uurimisrühma juhatuse liige.


 

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Triinu Tsirna"Lapsehoidja
koolitus"
oktoober 2020-
veebruar 2021

Leidsin Luwi Koolituskeskuse kohta informatsiooni internetist, otsides Lapsehoidja koolitust. Lapsehoidja tase 5 koolitus, mille läbisin Luwi koolituskeskuses, oli väga inspireeriv ning teadmisi täiendav.
Eelmainitud koolituse läbisin eesmärgil saada kinnitust oma uue valitava eriala õigsuses. Kõikide koolituspäevade raames saadud info ja teadmised on niivõrd väärtuslikud ja kasulikud, et nende alusel Lapsehoidjana tööle asudes tunnen end enesekindla ja teadlikuna. Luwi koolituskeskuse poolt korraldatud õpe oli väga paindlik ning õppija huve võimalusel arvestav. Mulle väga meeldis, et koolituse kuupäevad olid täies mahus koolitusperioodi alguseks paika pandud ning see andis õppijale võimaluse oma aega planeerida ja vastavalt korraldada, et saaks igal koolitustel osaleda.
Koolitusel osalesin koos grupiga, mille liikmed olid väga sõbralikud, abivalmid ning toetavad. Sellise ühtse meeskonnana oli väga inspireeriv ja motiveeriv koos õppida. Oleme siiani jäänud oma grupiga suhtlema ning jagame teineteisega erialaseid muresid ja rõõme.
Lapsehoidja tase 5 koolitus andis mulle enesekindluse ja kinnituse, et olen õigel teel ja hea alustala, et lähitulevikus asuda tööle lasteaia õpetajana. Soovitan Luwi koolituskeskuse Lapsehoidja tase 5 koolitust kõigile, kuna saate parima väljaõppe oma ala spetsialistidelt. Tänaseks olen saanud praktiseerida oma teadmisi töötades asendajana lasteaias ning teen oma tööd suure hoole ja armastusega.