Uus! Helid ja muusika meie ümber. Muusika kasutamine õppeprotsessis ja tugiteenustes

22.03

Tartu

Koolituse eesmärgiks on aidata teadvustada ning arendada sihtrühma teadlikkust muusika kasutamisest-integreerimisest oma erialatöös läbi interaktiivse õppevormi. Loovuse ja spontaansuse arendamine.

Sihtgrupp

Õpetajad, täiskasvanute koolitajad, tugispetsialistid, lapsevanemad ning teised muusika- ja helide mõjust huvitatud inimesed.

Kursuse sisu

Koolitusel antakse lühikäsitlus muusika mõjust inimesele muusikakomponentide toime teadvustamise kaudu. Osalejad saavad läbi interaktiivse õppe ja loovtegevuste neis kogetu analüüsi sõnastada ja teadvustada oma individuaalset loovust ning ammutada uusi vaatenurki muusika kasutamiseks läbi grupitöö.

Koolitus pakub võimaluse õppida paremini tunnetama ja mõistma muusika ja meid ümbritsevate helide mõju ning toetada olemasolevaid ressursse, laiendada silmaringi.

Koolitusel läbitakse järgmised teemad:

  • Helid ja muusika meie ümber;
  • Muusika komponendid ja nende toime;
  • Muusika inimese elukaarel;
  • Muusika kasutamine erinevates valdkondades.

Muu info

Koolituse hind sisaldab paljundatud materjale ja kohvipause. Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus.

  • Kellaaeg: 10.00-15.15
  • Asukoht: Kastani 39, Tartu
  • Kestvus: 6 tundi
  • Hind: 90.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Küsimused ja lisainfo:

Kerttu Kirspuu

Kliendihaldur-sekretär (Tallinn)

5377 0477
kerttu.kirspuu@luwi.ee

Julia Kašina
Julia Kašina

Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)

5167 853

Anu Margusson

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.margusson@luwi.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

TÄHELEPANU! Alates 25. oktoobrist tuleb täienduskoolitusel osalemisel esitada enda vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise tõend. Eelnimetatud tõendite puudumisel on võimalus osaleda veebis toimuvatel koolitusel. Vabariigi Valituse kehtestatud piirangutega saate tutvuda SIIN.

Koolitusel osalejal tuleb arvestada, et kui kehtiva EL Covid-tõendi puudumine saab takistuseks praktikabaasi leidmisel ja õppepraktika sooritamisel, siis ei ole võimalik koolitust täies mahus lõpetada või peatub koolitus seniks, kuni õppepraktikat on võimalik sooritada.


Koolitajad:

Marina Vou
Omab pikaajalist töökogemust erinevates haridusasutustes: huvi- ja üldhariduses, kõrgkoolides- ja koolitusfirmades, lisaks tegutsenud... Loe veel

Marina Vou


Omab pikaajalist töökogemust erinevates haridusasutustes: huvi- ja üldhariduses, kõrgkoolides- ja koolitusfirmades, lisaks tegutsenud terapeudina rehabilitatsioonimeeskondades.


On omandanud magistrikraadile vastavata muusikalise kõrghariduse (Tallinna Konservatoorium 1989.a.), lisaks läbinud muusikateraapialased koolitused Tallinna Ülikoolis.


Marina Vou on Tartu Tervishoiu kõrgkooli muusikateraapia, kui valikaine juurutaja, esimese õppekava koostaja ja esimene lektor aastatel 2007-2008.


Hiljem teinud koostööd TÜ Rakvere Kolledžiga, Lääne-Viru rakenduskõrgkooliga, Tervise Arengu Instituudiga, Eesti Vähiliiduga.


Töötades rehabilitatsioonimeeskonnas osales vastavatel täienduskoolitustel.


Omab täiskasvanute koolitaja kutset (ANDRAS tase 6) ning antud ajahetkel tegutseb projektipõhiselt töötute koolitamisega (tööharjutused, tööklubid).


Nimetatud valdkonnas teinud koostööd koolitusfirmadega Projektiekspert OÜ, Koolituskeskus Walk, koostanud õppematerjale ja õppekavasid.


Osalenud aktiivselt erinevatel täiskasvanute koolitaja täienduskoolitustel, sh läbinud andragoogika täienduskursuse Tartu Ülikoolis.


Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Mailika Rist"Tugiisiku
koolitus"
jaanuar-mai
2021

Sain Luwi koolituse kohta infot oma KOV-st tööandja käest ja Facebooki-st. Meeldis, et koolitust sai läbida Zoomi keskkonna vahendusel. Palju uut ja huvitavat informatsiooni sain. Teiste lektorite kogemuste jagamine andis meelekindlust. Minu grupis olid sõbralikud ja abivalmid kaasõpilased.