Uus! Helid ja muusika meie ümber. Muusika kasutamine õppeprotsessis ja tugiteenustes

22.09

Tartu

Koolituse eesmärgiks on aidata teadvustada ning arendada sihtrühma teadlikkust muusika kasutamisest-integreerimisest oma erialatöös läbi interaktiivse õppevormi. Loovuse ja spontaansuse arendamine.

Sihtgrupp

Õpetajad, täiskasvanute koolitajad, tugispetsialistid, lapsevanemad ning teised muusika- ja helide mõjust huvitatud inimesed.

Kursuse sisu

Koolitusel antakse lühikäsitlus muusika mõjust inimesele muusikakomponentide toime teadvustamise kaudu. Osalejad saavad läbi interaktiivse õppe ja loovtegevuste neis kogetu analüüsi sõnastada ja teadvustada oma individuaalset loovust ning ammutada uusi vaatenurki muusika kasutamiseks läbi grupitöö.

Koolitus pakub võimaluse õppida paremini tunnetama ja mõistma muusika ja meid ümbritsevate helide mõju ning toetada olemasolevaid ressursse, laiendada silmaringi.

Koolitusel läbitakse järgmised teemad:

  • Helid ja muusika meie ümber;
  • Muusika komponendid ja nende toime;
  • Muusika inimese elukaarel;
  • Muusika kasutamine erinevates valdkondades.

Muu info

Koolituse hind sisaldab paljundatud materjale ja kohvipause. Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus.

  • Kellaaeg: 10.00-15.15
  • Asukoht: Kastani 39, Tartu
  • Kestvus: 6 tundi
  • Hind: 90.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Küsimused ja lisainfo:

Nevel Tosso
Nevel Tosso

Kliendihaldur (Tartu) / turundusjuht

5081 737
nevel@luwi.ee

Anu Perve
Anu Perve

Kliendihaldur (Tallinn)

5183 502

anu@luwi.ee

Julia Kašina
Julia Kašina

Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)

5167 853

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise


Koolitajad:

Marina Vou
Omab pikaajalist töökogemust erinevates haridusasutustes: huvi- ja üldhariduses, kõrgkoolides- ja koolitusfirmades, lisaks tegutsenud... Loe veel

Marina Vou


Omab pikaajalist töökogemust erinevates haridusasutustes: huvi- ja üldhariduses, kõrgkoolides- ja koolitusfirmades, lisaks tegutsenud terapeudina rehabilitatsioonimeeskondades. 


On omandanud magistrikraadile vastavata muusikalise kõrghariduse (Tallinna Konservatoorium 1989.a.), lisaks läbinud muusikateraapialased koolitused Tallinna Ülikoolis. 


Marina Vou on Tartu Tervishoiu kõrgkooli muusikateraapia, kui valikaine juurutaja, esimese õppekava koostaja ja esimene lektor aastatel 2007-2008. 


Hiljem teinud koostööd TÜ Rakvere Kolledžiga, Lääne-Viru rakenduskõrgkooliga, Tervise Arengu Instituudiga, Eesti Vähiliiduga. 


Töötades rehabilitatsioonimeeskonnas osales vastavatel täienduskoolitustel. 


Omab täiskasvanute koolitaja kutset (ANDRAS tase 6) ning antud ajahetkel tegutseb projektipõhiselt töötute koolitamisega (tööharjutused, tööklubid). 


Nimetatud valdkonnas teinud koostööd koolitusfirmadega Projektiekspert OÜ, Koolituskeskus Walk, koostanud õppematerjale ja õppekavasid. 


Osalenud aktiivselt erinevatel täiskasvanute koolitaja täienduskoolitustel, sh läbinud andragoogika täienduskursuse Tartu Ülikoolis.  


 

Uudiskiri

Ole alati kursis uute koolitustega ja blogi postitustega

Mida kliendid meist arvavad?

Mailika Rist"Tugiisiku
koolitus"
jaanuar-mai
2021

Sain Luwi koolituse kohta infot oma KOV-st tööandja käest ja Facebooki-st. Meeldis, et koolitust sai läbida Zoomi keskkonna vahendusel. Palju uut ja huvitavat informatsiooni sain. Teiste lektorite kogemuste jagamine andis meelekindlust. Minu grupis olid sõbralikud ja abivalmid kaasõpilased.