Osaliselt veebis! Tegevusjuhendaja koolitus koos esmaabiandja väljaõppega

08.05-29.09

Tallinn

Koolituse eesmärgiks on omandada teadmised, kuidas parandada psüühilise erivajadusega inimeste sotsiaalseid oskusi ja toimetulekuvõimet ning tagada neile vajalik kõrvalabi.

Sulle meeldib teisi juhendada ning abistada, tule koolitusele!

Koolitus sisaldab:

1) kokku 260 akadeemilist tundi, millest 244 tundi on auditoorset õpet, sh 68 tundi on juhendatud õppepraktika teenuseosutaja juures;

2) 16-tunnist esmaabiandja väljaõpet.

Iseseisva tööna tuleb juhendatud õppepraktika põhjal (68 akadeemilist tundi) koostada iseseisvalt lõputöö (tegevusplaan teenust saavale isikule, 16 tundi) ning see kaitsta.

Õppekava järgib Sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna spetsialist, tase 4 (kompetents b.2.7) kutsestandardis esitatud nõudeid.

NB! Koolituse läbimise järel on võimalik minna taotlema Tegevusjuhendaja, tase 4 kutsetunnistust. Kutse saamise eelduseks on keskhariduse olemasolu. Kutset andev organisatsioon on Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon (www.eswa.ee).

Sihtgrupp

Inimesed, kes soovivad tööle asuda tegevusjuhendajana või kes tööl või kodus puutuvad kokku psüühilise erivajadusega inimeste hooldusega.

Kursuse sisu

  • psüühilise erivajadusega inimese hoolekanne;
  • eetika hoolekandes;
  • arengupsühholoogia alused;
  • meeskonnatöö alused;
  • psüühikahäired;
  • vaimupuue;
  • liitpuue;
  • suhtlemise eripärad suhtlemisel psüühikahäiretega inimestega;
  • tegevusvõime, eesmärgistatud tegevus;
  • tegevusjuhendaja töövaldkond;
  • tegevuse analüüs ja kohandamine;
  • tegevusvõime hindamine;
  • klienditöö meetodid;
  • peamised töövõtted igapäevases hoolduses;
  • tegevusplaani koostamine;
  • terviseseisundi jälgimine ja ravimiõpetuse alused;
  • rühmatöö klienditöös;
  • probleemse käitumise juhtimine;
  • seksuaalsus ja seksuaalkasvatus, väärkohtlemine;
  • teraapilised ja arendavad tegevused klienditöös;
  • kutse taotlemine;
  • esmaabi.

Muu info

Koolitus toimub tööpäevadel, kaks kuni kolm korda nädalas.

Koolituse hind sisaldab tasu asutusele juhendatud praktika eest, õppematerjale ja kohvipause. Koolituse edukalt läbinutele väljastatakse koolituse lõputunnistus mahuga 260 akadeemilist tundi.

Koolitusel tuleb juhendatud praktika põhjal (68 akadeemilist tundi) koostada iseseisvalt lõputöö (tegevusplaan teenust saavale isikule, 16 tundi) ning see kaitsta.

Koolitus sisaldab ka 16-tunnist esmaabiandja väljaõppe koolitust.

  • Asukoht: Pärnu mnt 67A, Veebikeskkonnas Zoom, Tallinn
  • Kestvus: 260 tundi
  • Sisaldab: 244 tundi auditoorset (sh 68 tundi praktikat) ja 16 tundi iseseisvat tööd
  • Hind: 1987.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Küsimused ja lisainfo:

Anu Redi

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.redi@luwi.ee

 

Katrin Esser

Koolituste assistent (Tallinn)

5377 0477
katrin.esser@luwi.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

 


Koolitajad:

Ene Pill
Ene Pill – 1991–1992 oli Ene Pill TPÜ personalitöötaja ja sotsiaaltöö kateedri vanemlaborant, 1993–1994 Riigikaitse... Loe veel

Ene Pill


Ene Pill – 1991–1992 oli Ene Pill TPÜ personalitöötaja ja sotsiaaltöö kateedri vanemlaborant, 1993–1994 Riigikaitse Akadeemia haridusmetoodik, 1994–1999 õppeosakonna juhataja, 1999–2000 TPÜ terviseuuringute labori teadur, 2001–2006 Tallinna Haridusameti peaspetsialist/peanalüütik, 2006-2009 OÜ Inscape Baltic koolituskonsultant, 2009-2011 Rehabilitatsioonikeskus Adeli Eesti OÜ psühholoog ning alates 2008. aastast Tallinna Perekeskuses psühholoog. Ühtlasi on ta laste tugikeskuse Tähetorn vabatahtlik psühholoog-nõustaja. Ene Pill on Loovteraapiate Ühingu, Eesti Suhtlemistreenerite Ühingu ja Eesti Koolipsühholoogide Ühingu liige ning MTÜ Q-klubi juhatuse liige. Ene Pilli peamised uurimisvaldkonnad on kutsevalik ja seda mõjutavad tegurid, probleemsed lapsed, koolistress, kunstiteraapia võimalused haigete rehabilitatsioonis ja töös probleemsete lastega. Ta on rakendanud kunstiteraapia võtteid insuldijärgsete patsientide rehabilitatsioonis.

Janika Pael
Janika Pael on lõpetanud Tartu Ülikooli ning omab magistrikraadi terviseteadustes.Janika töötab Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis lektorina.... Loe veel

Janika Pael


Janika Pael on lõpetanud Tartu Ülikooli ning omab magistrikraadi terviseteadustes.


Janika töötab Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis lektorina. Teda huvitab vanemaealiste vaimse tervise temaatika ja ta osaleb mitmes vanemaealiste tervise edendamisega seotud projektis. Ta on MTÜ Elu Dementsusega liige ja ta viib läbi tugigruppe dementsusega inimeste lähedastele. Andragoogilise pädevuse on ta omandanud läbi pika koolitamiskogemuse.

Urve Tõnisson
Urve Tõnisson on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna õeteaduse eriala ning Mainori Kõrgkooli rakenduspühholoogia eriala.... Loe veel

Urve Tõnisson


Urve Tõnisson on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna õeteaduse eriala ning Mainori Kõrgkooli rakenduspühholoogia eriala. Erihoolekande ja rehabilitatsiooni valdkonnas on ta töötanud alates 2001 aastast nii terapeudi, koolitaja kui arendajana. Viimastel aastatel on ta tegelnud raskesti mõistetava käitumisega erivajadusega kliendite juhendamisega (MTÜ Hoolekande Ekspertiisi- ja Nõustamiskeskus), on olnud tegev SA Viljandi haigla sõltuvusrehabilitatsiooni osakonnas, tegeleb siiani pikaajalise psüühikahäirega klientide nõustamise, koolitamise ja jõustamisega, on taastumise toetaja ja edendaja, CARe metoodika rakendaja (EPRÜ, Heaolu ja Taastumise Kool), teeb koostööd kogemusnõustajatega ning osaleb eksperdina valdkonna arendamisel. Tal on pikaajaline  koolitajakogemus ning teadmised koolitamiseks, mida on saanud läbi erinevate  kursuste nii Eestist kui välismaalt. Ta omab Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsiooni ANDRAS poolt väljastatud täiskasvanu koolitaja, tase 7 kutset. Täiendab end jätkuvalt probleemse käitumise juhendamise, kunstiteraapiate, coachingu ja nõustamise, teadveloleku -ja mindfulness praktikate valdkondades, omab MBSR (teadvelolekupõhine stressijuhtimise programm) sertifikaati ning juhendajakoolituse sertifikaati. 

Ülar Uusküla
Olen alates 1990. aastast töötanud mitmetes eesti hoolekandeasutustes (Võisiku Hooldekodu, Kursana Eesti OÜ, AS Hoolekandeteenused,... Loe veel

Ülar Uusküla


Olen alates 1990. aastast töötanud mitmetes eesti hoolekandeasutustes (Võisiku Hooldekodu, Kursana Eesti OÜ, AS Hoolekandeteenused, SA Narva-Jõesuu Hooldekodu, SA Päikesekodu Teenused). Olen lõpetanud 1996. aastal Tallinna Pedagoogikaülikooli sotsiaaltöö erialal ning täiendanud end muusikateraapia, kvaliteedijuhtimise, inimõiguste ning täiskasvanute koolitaja koolitustel nii kodu- kui välismaal. Aastatel 1999 kuni 2008 sain põhjaliku andragoogikaalase ettevalmistuse mitmetel Montriaani kõrgkooli (Holland) poolt korraldatud pikaajalistel täiskasvanute koolitaja koolitustel.  Oman täiskasvanute koolitaja (tase 6) kutset. Olen üks “Tegevusjuhendajate käsiraamatu“ (2010) autoritest. Alates 2001. aastast olen osalenud erinevates õppeasutustes (Tervise Arengu Instituut, Järvamaa Kutsehariduskeskus, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Reiting OÜ, Luwi OÜ) tegevusjuhendajate koolitustel lektorina ning osalenud õppekavade koostamises.

Jaana Palusaar
Jaana Palusaar omab rakenduskõrgharidust õenduses ja magistrikraadi haridusteadustes (andragoogika). On litsenseeritud esmaabiõpetaja... Loe veel

Jaana Palusaar


Jaana Palusaar omab rakenduskõrgharidust õenduses ja magistrikraadi haridusteadustes (andragoogika). On litsenseeritud esmaabiõpetaja alates 2004.a. ,õppejõud Tallinna Tervishoiu kõrgkoolis aastatel 2007-2012 (esmaabi, intensiivõendus), esmaabilektorina töötanud: Eesti Punane Rist (EPR) (2004-2009), G4S koolitus (2005-2008), Qvalitas Arstikeskus (end Medicover).


Haridustee ja kogemused tervishoius: rakenduslik kõrgharidus õenduses; õde-spetsialist intensiivravi alal; erakorralise meditsiini (EM) kogemus alates 2000a, Tallinna kiirabi EM õde-brigaadijuht. Tervishoiutöötaja registri nr: N06609


Haridustee ja kogemused õpetamises: magistrikraad haridusteadustes (andragoogika); magistrikraad sotsiaalteadustes (sisejulgeolek); litsenseeritud esmaabi õpetaja alates 2004; õppejõud Tallinna Tervishoiu kõrgkoolis 2007-2012 (esmaabi, intensiivõendus); esmaabi lektorina töötanud: Eesti Punane Rist (EPR) (2004-2009); G4S Koolitus (2005-2008); Qvalitas Arstikeskus (end Medicover).


Koolituse õppemeetoditeks kasutab lektor traditsioonilist loenguvormi (40%), praktilisi ülesandeid (60%), sealhulgas rollimänge, simulatsioone, probleemõppe meetodeid, rühmatöid. Praktilisteks harjutusteks kasutatakse elustamismannekeene (täiskasvanu ja lapsed), silikoonist traumade mulaaže, AED elustamisevahendit.

Kaili Ploom-Zilmer
Kaili Ploom-Zilmer on tegelenud vaimse tervise probleemide ja psühholoogilise heaolu ning eneseteostuse alase nõustamisega üle 15.... Loe veel

Kaili Ploom-Zilmer


Kaili Ploom-Zilmer on tegelenud vaimse tervise probleemide ja psühholoogilise heaolu ning eneseteostuse alase nõustamisega üle 15. aasta. Ta omab psühholoogia alast haridust Tartu Ülikoolist ning töötab Tallinna Tugikeskuses Juks rehabilitatsiooni osakonnas osakonna juhina ja psühholoogina. Kailil on nõustamiskogemus nii psüühiliste probleemide-, hariduspsühholoogia-, karjäärplaneerimise- kui sõltuvusnõustamise valdkonnas. Kaili aitab psühholoogina aktiveerida ressursse toimetulekuks stressiga, elukriisidega kui ka igapäevaprobleemidega, et realiseerida oma potentsiaali ning leida suuremat psüühilist heaolu. Kaili tegeleb ka koolitustegevusega, edasi andes oma teadmisi ja kogemust psüühiliste probleemidega inimestega töötamise valdkonnas.

Helle Känd
Helle Känd on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli 1984. aastal (lastearsti diplom) ja Tartu Ülikooli 1993. aastal (perearsti diplom).... Loe veel

Helle Känd


Helle Känd on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli 1984. aastal (lastearsti diplom) ja Tartu Ülikooli 1993. aastal (perearsti diplom). Koolitamisega alustas Helle noore arstina – tervise, esmaabi ja vanemlust toetavate teemadega. Eriti tunnustatud ja soovitud on Helle intellektipuudega inimeste ja lapse vaimse tervise teemadel koolitama, mida ta on teinud üle Eesti erinevates asutustes. Tema valdkondade iseloomustamisel võib öelda, et need on teemad, mis tagavad heaolu, turvalisuse, mõistmise ja väärika elukvaliteedi. Teda võib pidada elukaare loojaks intellektipuudega inimestele (lasteaed, kool, küla, kutseõpe, rehabilitatsioon ja teised toetavad teenused). Helle on Tartu Maarja Tugikeskuse juhataja/lastearst/perearst.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Triinu Tsirna"Lapsehoidja
koolitus"
oktoober 2020-
veebruar 2021

Leidsin Luwi Koolituskeskuse kohta informatsiooni internetist, otsides Lapsehoidja koolitust. Lapsehoidja tase 5 koolitus, mille läbisin Luwi koolituskeskuses, oli väga inspireeriv ning teadmisi täiendav.
Eelmainitud koolituse läbisin eesmärgil saada kinnitust oma uue valitava eriala õigsuses. Kõikide koolituspäevade raames saadud info ja teadmised on niivõrd väärtuslikud ja kasulikud, et nende alusel Lapsehoidjana tööle asudes tunnen end enesekindla ja teadlikuna. Luwi koolituskeskuse poolt korraldatud õpe oli väga paindlik ning õppija huve võimalusel arvestav. Mulle väga meeldis, et koolituse kuupäevad olid täies mahus koolitusperioodi alguseks paika pandud ning see andis õppijale võimaluse oma aega planeerida ja vastavalt korraldada, et saaks igal koolitustel osaleda.
Koolitusel osalesin koos grupiga, mille liikmed olid väga sõbralikud, abivalmid ning toetavad. Sellise ühtse meeskonnana oli väga inspireeriv ja motiveeriv koos õppida. Oleme siiani jäänud oma grupiga suhtlema ning jagame teineteisega erialaseid muresid ja rõõme.
Lapsehoidja tase 5 koolitus andis mulle enesekindluse ja kinnituse, et olen õigel teel ja hea alustala, et lähitulevikus asuda tööle lasteaia õpetajana. Soovitan Luwi koolituskeskuse Lapsehoidja tase 5 koolitust kõigile, kuna saate parima väljaõppe oma ala spetsialistidelt. Tänaseks olen saanud praktiseerida oma teadmisi töötades asendajana lasteaias ning teen oma tööd suure hoole ja armastusega.