Autism ja ülitundlikkus keskkonna suhtes e-õppena

10.10-23.10

E-õpe

Autistlikud inimesed on oma keskkonna suhtes sageli ülitundlikkud, mis tekitab neile igapäevases elus suurt stressi ja ka vaimse tervise probleeme. Koolitusel osalenu oskab märgata üli- ja alatundlikkust autistliku inimese juures, teda mõista ja tema keskkonda sobivamaks kujundada.

Целевая группа

Lapsevanemad, spetsialistid, lasteaia ja koolide õpetajad, tugispetsialistid, kes tegelevad autistlike inimestega

Содержание курса

Õppe eesmärk on mõista, millised on 10 erinevat taju, millele tähelepanu pöörata. Ning mõista, kuidas üli- ja alatundlikkus mõjutab inimese igapäevast elu ja funktsioneerimist. Kuidas autistlikku inimest toetada.

Koolitusel räägime järgnevatest tajudest: nägemine, kuulmine, haistmine, puutetaju, lõhn, interotseptsioon, valu, temperatuuri, vestibulaarne ja süvataju. Toome näiteid, kuidas üli- või alatundlikkus võib nendel juhtudel olla väljendunud ning kuidas autisti toetada.

Дополнительная информация

Tegemist on videkoolitusega, mis võimaldab osalejal valida materjalide läbimiseks endale sobiliku aja ja tempo. Video on vaadatav ajavahemikul 10.10-23.10.22.

 

Koolitust viib läbi psühholoog-koolitaja Liis Nõupuu.

 

Tagasiside

"Meie kodus on kasvamas autismispektri häirega ja ATH laps ning soovin öelda, et sellised koolitused on väga toetavad, julgustavad ja aitavad erinevates olukordades paremini mõista, suunata ja last aidata. Koolitus aitab tal paremini nii ennast kui trennis käivaid lapsi mõista. Alati ei peagi olema diagnoos, lastel võivad lihtsalt samuti nii head kui halvad päevad olla ja koolitusel mainitud juhendite abil saab nendega ilmselt aeg-ajalt paremini nö samale lainele.“

Auli, 47

 

Koolitus sisaldab praktilist ülesannet (valikvastustega test). Edukale lõpetajale elektrooniline tunnistus viie tööpäeva jooksul pärast video vaatamise aega.

 

Täpsemad juhised ning ligipääs koolitusele saadetakse osaleja e-posti aadressile vähemalt päev enne koolituse algust.

 

Lisainfo: info@luwi.ee

  • Длительность: 3 tundi
  • Sisaldab: 3 tundi iseseisvat tööd
  • Стоимость: 36.00 € + km

Учебный центр Luwi является партнёром карты обучения Эстонской Кассы по безработице


Küsimused ja lisainfo:

Для регистрации нажмите кнопку «Регистрация» в правом верхнем углу страницы и введите свои данные.
Luwi OÜ успешно прошла пороговую оценку качества Эстонского агентства по качеству высшего и профессионального образования.


Koolitajad:

Liis Nõupuu
Liis Nõupuu on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia jätkukoolituse ja psühholoogia õpingud autismialase magistritööga... Loe veel

Liis Nõupuu


Liis Nõupuu on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia jätkukoolituse ja psühholoogia õpingud autismialase magistritööga Tartu Ülikoolis. Liis on töötanud autistlike lastega Eestis, Suurbritannias ja Ungaris. Ta on saanud Londonis põhjaliku käitumisteraapia väljaõppe ja töötanud seal üle kahe aasta 2-12 aastaste autistlike lastega. Lisaks terapeudi tööle on Liisil kogemus ka lasteaiakasvatajana Budapesti ingliskeelses lasteaias. Käesoleval hetkel töötab Liis peamiselt autistlike laste vanemate nõustajana ja koolitajana. 

Я хочу получить предложения по обучению

Введите адрес электронной почты и получайте лучшие предложения