Tööpakkumised

1. KOOLITUSJUHT

Koolituskeskus Luwi ootab liituma oma meeskonnaga uut koolitusjuhti Tallinna!

Töö kirjeldus
Otsime oma meeskonda KOOLITUSJUHTI, kelle peamisteks tööülesanneteks on täiskasvanutele suunatud ümber- ja täiendusõppe korraldamine.
Kui Sulle meeldib vaheldusrikas töö, aktiivne suhtlus erinevate inimestega, pidev arendusprotsess ning Sa väärtustad elukestvat õpet, on see amet just Sinu jaoks!

Tööülesanded
• Koolituste väljatöötamine vastavalt sihtrühma vajadustele ja eesmärkidele
• Koolituste korralduslik ettevalmistus ja läbiviimise eest vastutamine
• Suhtlemine koolitajate, tellijate ja õppijatega
• Õppekavade koostamine ja täiendamine
• Koolituspakkumiste koostamine
• Sisekoolituste korraldamine

Nõudmised kandidaadile
• Kõrgharidus
• Väga hea kontoritarkvara kasutamise oskus (Word, Excel, Outlook jt)
• Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
• Inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel
• Väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus ning koostöövalmidus
• B-kategooria juhiluba
• Pingetaluvus, kohusetundlikkus ja korrektsus

Kasuks tuleb
• Haridus sotsiaal- või haridusvaldkonnas
• Varasem töökogemus koolituste valdkonnas
• Aktiivsus, loovus, algatusvõime
• Meeskonna juhtimise kogemus

Ettevõte pakub
• Osaline kuni täistööaeg
• Kaasaegset töökeskkonda
• Huvitavaid eneseteostusvõimalusi
• Ühisüritusi
• Põhipalka + tulemustasu

Kandideerimine

CV, palgasoovi ja motivatsioonikirja palume saata aadressile info@luwi.ee hiljemalt 20.12.2018

Tööle asumise aeg: jaanuar 2019
Asukoht: Tallinn
Töö tüüp: osaline kuni täistööaeg, palgatöötaja

2. KOOLITAJA

Koolituskeskus Luwi ootab liituma uuel hooajal oma meeskonnaga uusi täiskasvanute koolitajaid üle Eesti!

Koolituskeskus Luwi ootab liituma järgnevate valdkondade koolitajaid:
• Lapsehoidja
• Hooldustöötaja
• Tegevusjuhendaja
• Tugiisik
• Esmaabi

Edukal kandidaadil on olemas erialane kõrgharidus, töökogemus õpetatavas valdkonnas ning täiskasvanute õpetamise kogemus. Kasuks tuleb koolitaja kutse.

Koolitused ja nõustamised toimuvad valdavalt tööajal st valmidus peab olema koolitada nädala sees.

Kandideerimiseks ootame CV, kust selgub nii erialane haridus, töökogemus ning lisaks millised on kitsamad teemad milles olete valmis koolitama, õpetamis keel ning sobiv piirkond.

Koolitusvaldkondade ja õppekavadega on võimalik tutuvada meie kodulehel:
www.luwi.ee

Pakume võimalust kaasa aidata heal tasemel täiskasvanute elukestvale õppele, tunnipõhist töötasu, vajadusel transpordi kompensatsiooni.

Eduka koostöö puhul pakume võimalust ka tasuta või soodustingimustel osaleda meie poolt läbiviidavatel koolitustel sh koolitajate koolitusel, õppekavade arenduses ning ühisüritustel.

Kandideerimine: info@luwi.ee