Uus! Väikelapse (0-6 aastat) esmaabi koolitus (vene keeles)

04.02

Veebis

Põhiteadmiste andmine väikelapse elu päästmiseks õnnetusjuhtumi korral ning esmaabi osutamiseks.

Koolitus vastab Tervise- ja tööministri 22.11.2018. a määruse nr 50 "Töökeskkonnavoliniku, töökeskkonnanõukogu liikme ja esmaabiandja koolituse ja täienduskoolituse kord täienduskoolitusasutuses" § 3 esmaabi andja täienduskoolituse nõuetele.

 

Sihtgrupp

Lapsevanemad, tugispetsialistid, lapsehoidjad, õpetajad ning teised lastega töötavad spetsialistid

 

Kursuse sisu

 • esmaabi olemus, esmaabi andja õigused ja kohustused; 
 • lapse anatoomilised ning füsioloogilised eripärad;
 • tüüpilisemad lastega juhtuvad õnnetused ja terviseprobleemid;
 • seisundi hindamine;
 • lisaabi kutsumise vajaduse määratlemine ja abi kutsumine (112);
 • potentsiaalselt eluohtlikud tervislikud seisundid ja nende puhune tegutsemine: krambid, lämbumine, äge allergiline reaktsioon, mürgistused, trauma;
 • palavikuga kulgevad haigused, nende käsitlus ning erakorralise abi vajaduse määratlemine.

Muu info

Koolitus toimub veebikeskkonnas Zoom, mis eeldab arvuti olemasolu ja internetiühendust.

Koolituse läbinutele väljastatakse tõend.

 • Kellaaeg: 10.00-15.00
 • Asukoht: Veebikeskkonnas Zoom, Veebis
 • Kestvus: 6 tundi
 • Hind: 59.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Küsimused ja lisainfo:

Kerttu Kirspuu

Kliendihaldur-sekretär (Tallinn) 

5377 0477
kerttu.kirspuu@luwi.ee 

Julia Kašina
Julia Kašina

Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)

5167 853

Anu Margusson

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.margusson@luwi.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

TÄHELEPANU! Alates 25. oktoobrist tuleb täienduskoolitusel osalemisel esitada enda vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise tõend. Eelnimetatud tõendite puudumisel on võimalus osaleda veebis toimuvatel koolitusel. Vabariigi Valituse kehtestatud piirangutega saate tutvuda SIIN.

Koolitusel osalejal tuleb arvestada, et kui kehtiva EL Covid-tõendi puudumine saab takistuseks praktikabaasi leidmisel ja õppepraktika sooritamisel, siis ei ole võimalik koolitust täies mahus lõpetada või peatub koolitus seniks, kuni õppepraktikat on võimalik sooritada.


Koolitajad:

Eduard Gusarov
Eduard Gusarov omab Tartu Ülikooli magistrikraadi terviseteadustes ning käsil on õpingud Tallinna Ülikoolis erialase pedagoogika... Loe veel

Eduard Gusarov


Eduard Gusarov omab Tartu Ülikooli magistrikraadi terviseteadustes ning käsil on õpingud Tallinna Ülikoolis erialase pedagoogika erialal, lisaks omandab ta doktorikraadi Peterburi Ülikoolis. Tal on aastatepikkune õpetajatöö kogemus Tallinna Tervishoiukoolis ja Sisekaitseakadeemias, sh esmaabiõpetaja kogemus üle 5 aasta. Ta on töötanud üle 10 aasta Tallinna kiirabis ja intensiivravi osakonnas ning hetkel töötab ta tervishoiuosakonnas. Eduard täiendab igal aastal enda teadmisi ja oskusi täienduskkoolitustel ja rahvusvahelistel konverentsidel. Ta on lapsevanem paljulapselises peres, neljale lapsele.


Эдуард Гусаров – отец 4 детей, магистр медицинских наук, закончил Тартуский университет. В настоящее время изучает профессиональную педагогику в Таллиннском университете, а также учится в докторантуре Санкт-Петербургского университета. Имеет многолетний опыт преподавания в Таллиннской школе здравоохранения и Академии внутренних дел, в том числе более 5 лет преподаёт первую помощь.  


Более 10 лет работал в Таллиннском отделении скорой помощи и интенсивной терапии, в настоящее время работает в Департаменте здравоохранения. Ежегодно Эдуард совершенствует свои знания и навыки посредством повышения квалификации и участия в международных конференциях.


 


 


 

Uudiskiri

Ole alati kursis uute koolitustega ja blogi postitustega

Mida kliendid meist arvavad?

Triinu Tsirna"Lapsehoidja
koolitus"
oktoober 2020-
veebruar 2021

Leidsin Luwi Koolituskeskuse kohta informatsiooni internetist, otsides Lapsehoidja koolitust. Lapsehoidja tase 5 koolitus, mille läbisin Luwi koolituskeskuses, oli väga inspireeriv ning teadmisi täiendav.
Eelmainitud koolituse läbisin eesmärgil saada kinnitust oma uue valitava eriala õigsuses. Kõikide koolituspäevade raames saadud info ja teadmised on niivõrd väärtuslikud ja kasulikud, et nende alusel Lapsehoidjana tööle asudes tunnen end enesekindla ja teadlikuna. Luwi koolituskeskuse poolt korraldatud õpe oli väga paindlik ning õppija huve võimalusel arvestav. Mulle väga meeldis, et koolituse kuupäevad olid täies mahus koolitusperioodi alguseks paika pandud ning see andis õppijale võimaluse oma aega planeerida ja vastavalt korraldada, et saaks igal koolitustel osaleda.
Koolitusel osalesin koos grupiga, mille liikmed olid väga sõbralikud, abivalmid ning toetavad. Sellise ühtse meeskonnana oli väga inspireeriv ja motiveeriv koos õppida. Oleme siiani jäänud oma grupiga suhtlema ning jagame teineteisega erialaseid muresid ja rõõme.
Lapsehoidja tase 5 koolitus andis mulle enesekindluse ja kinnituse, et olen õigel teel ja hea alustala, et lähitulevikus asuda tööle lasteaia õpetajana. Soovitan Luwi koolituskeskuse Lapsehoidja tase 5 koolitust kõigile, kuna saate parima väljaõppe oma ala spetsialistidelt. Tänaseks olen saanud praktiseerida oma teadmisi töötades asendajana lasteaias ning teen oma tööd suure hoole ja armastusega.