Допуск к обучению

Koolituskeskus Luwi koolitusele on võimalik registreeruda koolituskeskuse kodulehel (www.luwi.ee) soovitud koolituse juures. Selleks tuleb täita registreerumisvorm vajalike andmetega ning edastada andmed elektroonselt.

Koolitusele saab registreeruda ka telefoni teel edastades oma soovi ja registreerumiseks vajalikud andmed kliendihaldurile telefonil 5081 737 (Tartu esindus) või 5183 502 (Tallinna esindus).

Kliendihaldurilt saab küsida infot koolituse kohta — nii korralduslike ja sisuliste küsimuste kohta. Samuti saate kliendihaldurile edastada oma koolitussoovid ning erisoovid koolitusel osalemaks, et saaksime nendega võimaluse korral arvestada.

Hiljemalt nädal enne koolituse algust saadab kliendihaldur osalejatele meeldetuletuskirja koolituse korraldusliku poolega. Vähemalt 3 päeva enne koolituse algust saadetakse osalejale meili teel korralduslik info — koolituse tunniplaan koos toimumiskoha aadressiga, juurdepääsu ja parkimistingimustega jms.

Kui pole märgitud teisiti, siis kõikide koolituste hind sisaldab juba ka õppematerjale, kohvipause ja tunnistust.

Kui osaleja ei avalda soovi koolitusest loobumiseks, siis saadetakse osalejatele arve koolituse kohta. Arve tuleb tasuda enne koolituse algust, kui ei ole lepitud kokku teisiti.

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Koolitustele saab registreeruda ka Eesti Töötukassa portaali kaudu.

Kui registreerute koolitusele e-töötukassa väliselt, andke koolituse korraldajale kindlasti järgnev teave:

  • teie koolituse eest tasub töötukassa;
  • töötukassa osakond, kus olete arvel.

Kui Te ei leia sobivat koolitust, siis võtke julgelt ühendust meie kliendihalduri või koolitusjuhtidega, kontaktid on leitavad www.luwi.ee kodulehelt.

Koolituse osalustasu maksegraafiku alusel

Kõikide koolituste eest on eraisikutel võimalik tasuda soovi korral ka osadena (täpsem info kliendihaldurilt). Sellisel juhul koostatakse osalejale osamaksegraafik, mille alusel toimub tasumine. Maksmiskordade arv sõltub koolituse pikkusest. Esimene osamakse peab olema tasutud enne koolituse algust ja viimane osamakse enne koolituse lõpukuupäeva.

Kui koolituse eest tasub Eesti Töötukassa, siis toimub arve tasumine vastavalt Töötukassa koostööpõhimõtetele.

Я хочу получить предложения по обучению

Введите адрес электронной почты и получайте лучшие предложения