Kas Sa puutud töökeskkonnas kokku sõltuvushäirega inimestega? Kas soovid paremini mõista ja toetada neid, kes võitlevad sõltuvustega? Meie koolitus "Töö sõltuvushäirega isikuga" on loodud just Sulle!
Koolituse läbides tõstad teadlikkust sõltuvustest ja sõltuvusainetest, nende kasutamise põhjustest ja sümptomitest ning tagajärgedest. Koolituse käigus omandatud teadmised ja oskused võimaldavad osalejatel paremini mõista ja toetada sõltuvushäirega inimesi, aidates neil alustada taastumisprotsessi ja parandada elukvaliteeti.
Целевая группа
Koolitusele on oodatud sotsiaalvaldkonna töötajad ja spetsialistid, kes puutuvad kokku võimalike sõltuvusprobleemidega klientidega.
Содержание курса
- tarvitamisest, kuritarvitamisest ja sõltuvusest;
- põhjused, kujunemine ja sümptomid, muutuse etapid;
- esmase sekkumise oskused, kliendi vastupanu ja kaassõltuvus, nõustaja hoiakud;
- käitumise eripäradega toimetulek;
- kliendi taasühiskonnastamine.
Koolitajad
Reet Hindus
Reet Hindus omab kõrgharidust sotsiaaltöös, ta on aastaid töötanud sotsiaalvaldkonnas, juhtides inimesi ja meeskondi – Viljandi... Loe veel