Hooldustöötaja

Hooldustöötaja

 

 

Hooldustöötaja – empaatiline ja vastutusvõimeline, kohusetundlik, hooliv ning aus. Hoolib väärtustest, on hea pingetaluvusega ning tolerantne. Lisaks on hea suhtleja, koostööaldis ning soovib abistada neid, kes seda vajavad. Kas tundsid end selles kirjelduses ära? Kui jah, siis võib hooldustöötaja amet sobida just Sulle!

 

Hooldustöötaja võib töötada nii avahoolduses kui ka hoolekande- või tervishoiuasutuses (sotsiaalkeskus, haigla, hooldekodu jm). Kuna töö hõlmab tegelemist selliste inimestega, kes vajavad nii füüsilist kui ka tihti emotsionaalset abi, siis tuleb arvestada, et töös võib tulla ette pingelisi ning füüsiliselt raskeid perioode. Hooldustöötajad hoolitsevad nii eakate, kui ka teiste abivajajate erinevate vajaduste rahuldamise eest ning toetavad ja juhendavad neid erinevates toimingutes.

 

Hooldustöötajate koolituste valik

 

Meie koolituskalendrist leiad nii väljaõppe koolituse “Hooldustöötaja, tase 3 koolitus koos esmaabiandja väljaõppe ja toiduhügieeni koolitusega”, kui ka erinevaid hooldustöötajatele mõeldud täienduskoolitusi.

 

 

Hooldustöötaja, tase 3 koolitus koos esmaabiandja väljaõppe ja toiduhügieeni koolitusega

 

 

  • Koolituse läbinu on saanud vastavalt Sotsiaalhoolekande seadusele nõuetekohase ettevalmistuse, et osutada vahetult hooldustöötaja teenust, mis tähendab, et peale koolituse läbimist on kõigil edukalt lõpetanutel võimalik minna taotlema Hooldustöötaja, tase 3 kutset. Õppe kogumahuks on 244 akadeemilist tundi, mis sisaldab 228 tundi auditoorset (sh 16 tundi praktikat teenuseosutaja juhendamisel) ning 16 tundi iseseisvat tööd. Iseseisva töö raames tuleb vormistada eneseanalüüs praktilise töökogemuse kohta. Koolitused toimuvad Tallinnas ja Tartus ning õppepäevad toimuvad osaliselt veebikeskkonnas Zoom.

 

 

Täienduskoolitused:

 

  • Enese täiendamiseks on võimalik läbida koolitust “Töö äärmusliku abi- ja toetusvajadusega psüühikahäirega isikutega või ebastabiilse remissiooniga raske, sügava või püsiva kuluga psüühikahäirega isikutega koos esmaabiandja täienduskoolitusega”

 

 

Sisekoolitused:

 

  • Asutustele pakume sisekoolitusi, mille eelis on asutusele sobival ajal ja kohas koolituse läbiviimine. Meie sisekoolituste valiku leiad SIIT. Lisaks oleme valmis tegema pakkumise Sulle sobival teemal ja mahus!

 

Miks valida Luwi koolituskeskus?

 

 

  • koolitajateks on oma ala praktikud;
  • lisaks kaasaegsetele teoreetilistele teadmistele saad palju praktilisi oskusi, mida koheselt töös rakendada;
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel;
  • oleme vajadusel abiks praktikakoha leidmisel;
  • saad vajadusel õppida individuaalse õppekava alusel, mille koostamisel on arvestatud kõiki täiskasvanute koolituse seaduses toodud nõudeid ning mille eduka läbimise järgselt ootab Sind tunnistus, mis tõendab sinu omandatud teadmisi ja oskusi.

 

 

Kohtume koolitusel!

 

________________________________________________

Luwi Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Tallinna hooldustöötaja
koolituse vilistlased"Hooldustöötaja
koolitus"
november 2023 -
veebruar 2024

Luwi koolitus pakub parimat, hoolivat võimalust saada heaks hooldustöötajaks! Siin on väga kodune!