Lapsehoidja

Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitused

 

 

Hea lapsehoidja on teoorias tugev ja praktikas särasilmne! Ta oskab parimal võimalikul viisil toetada lapse arengut, luua talle turvaline õppe- ja kasvukeskkond, olla kursis tema emotsionaalsete ja füüsiliste vajadustega, kujundada hügieeni- ja toitumisharjumusi, jälgida tervislikku seisundit, teha koostööd lapsevanematega, anda esmaabi, tegeleda erivajadusega lastega jpm. Kui Sulle meeldivad lapsed ning nendega tegelemine, oled oodatud Luwi Koolituskeskusesse!

 

 

Koolituste valik

 

Meie koolituskalendrist leiad nii väljaõppe koolituse “Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega”, kui ka erinevaid lühikoolitusi, mida on võimalik läbida enese täiendamiseks või kutse taastõendamiseks.

 

 

Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabi väljaõppega:

  • Selle koolituse õppekava vastab kutsestandardile Lapsehoidja, tase 5, mis tähendab, et peale koolituse läbimist on kõigil edukalt lõpetanutel võimalik minna taotlema Lapsehoidja, tase 4 või 5, kutset (eelduseks on keskhariduse olemasolu). Õppe kogumahuks on 288 akadeemilist tundi, mis sisaldab 268 tundi auditoorset, 80 tundi praktikat praktikaasutuses ning 16 tundi esmaabi väljaõpet. Lisaks saad õppe jooksul iseseisva tööna (20 tundi) lahendada situatsioonülesande ning kaitsta seda viimasel õppepäeval. Koolitused toimuvad Tallinnas ja Tartus ning õppepäevad toimuvad osaliselt veebikeskkonnas Zoom.

 

 

Lühikoolitused lapsehoidjatele ja lasteaiaõpetaja assistentidele:

  • Enese täiendamiseks või kutse taastõendamiseks on võimalik läbida erinevaid ühepäevaseid koolitusi nagu näiteks väikelapse kõne areng ja selle toetamine, lapse viha, liikumisõpetus jne.

 

 

Sisekoolitused:

  • Asutustele pakume sisekoolitusi, mille eelis on asutusele sobival ajal ja kohas koolituse läbiviimine. Meie sisekoolituste valiku leiad SIIT. Lisaks oleme valmis tegema pakkumise Sulle sobival teemal ja mahus!

 

Miks valida Luwi koolituskeskus?

 

  • Koolitajateks on oma ala praktikud;
  • lisaks kaasaegsetele teoreetilistele teadmistele saad palju praktilisi oskusi, mida koheselt töös rakendada;
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel;
  • oleme vajadusel abiks praktikakoha leidmisel;
  • saad vajadusel õppida individuaalse õppekava alusel, mille koostamisel on arvestatud kõiki täiskasvanute koolituse seaduses toodud nõudeid ning mille eduka läbimise järgselt ootab Sind tunnistus, mis tõendab sinu omandatud teadmisi ja oskusi.

 

 

Kohtume koolitusel!

 

 

________________________________________________

Luwi Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Tallinna hooldustöötaja
koolituse vilistlased"Hooldustöötaja
koolitus"
november 2023 -
veebruar 2024

Luwi koolitus pakub parimat, hoolivat võimalust saada heaks hooldustöötajaks! Siin on väga kodune!