Kontakt

Tartu koolituskeskus

Anu Margusson

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.margusson@luwi.ee

Gerli Sonne
Gerli Sonne

Koolitusjuht

5079 348

gerli@luwi.ee

Piret Simm-Pärle
Piret Simm-Pärle

Koolitusjuht (hooldustöötaja, kogemusnõustaja, sisekoolitused)

516 1120

Anu Perve
Anu Perve

Kliendihaldur (projektid)

5183 502

anu@luwi.ee

Aadress: Kastani 39 -12, Tartu 50410
Avatud: E-R 9.00-17.00
Ühistransport: Kuperjanovi peatus, bussid 20 ja 7
Parkimine: Tasuta parkimiseks on võimalik kasutada Kastani 39 maja külgi ja hoovi. Maja ees (Kastani tänaval) on tasuline parkimine (B piirkond, esimesed 90 min tasuta).


Tallinna koolituskeskus

Kerttu Kirspuu

Kliendihaldur-sekretär (Tallinn)

5377 0477
kerttu.kirspuu@luwi.ee

Minna Pert
Minna Pert

Koolitusjuht

5309 5425

minna@luwi.ee

Julia Kašina
Julia Kašina

Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)

5167 853

Aadress: Pärnu mnt 67a, IV korrus, Tallinn 10134 (Ajakirjandusmaja)
Avatud: E-R 9.00-17.00
Ühistransport: Vineeri peatus, trammid 3 ja 4, bussid 5, 18, 20, 20a, 32 ja 36.


Juhataja

Kati Välbe
Kati Välbe

Juhataja

5566 3365

kati@luwi.ee


Luwi OÜ
Aadress:
Kastani 39-25, Tartu 50410
E-post: info@luwi.ee
Reg nr: 10149973
KMKR: EE100287163
Pank: EE481010220198556223 (SEB)

Uudiskiri

Ole alati kursis uute koolitustega ja blogi postitustega

Mida kliendid meist arvavad?

Mailika Rist"Tugiisiku
koolitus"
jaanuar-mai
2021

Sain Luwi koolituse kohta infot oma KOV-st tööandja käest ja Facebooki-st. Meeldis, et koolitust sai läbida Zoomi keskkonna vahendusel. Palju uut ja huvitavat informatsiooni sain. Teiste lektorite kogemuste jagamine andis meelekindlust. Minu grupis olid sõbralikud ja abivalmid kaasõpilased.