Kontakt

Tartu koolituskeskus

Anu Redi

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.redi@luwi.ee

 

Gerli Sonne
Gerli Sonne

Koolituste arendusjuht

5079 348

gerli@luwi.ee

Kerttu Tammeri

Koolitusjuht (Tartu koolitused)

5183502

kerttu.tammeri@luwi.ee

Aadress: Kastani 39 -12, Tartu 50410
Avatud: E-R 9.00-17.00
Ühistransport: Kuperjanovi peatus, bussid 3 ja 25; Pauluse peatus, bussid 1, 2, 8, 11, 12.
Parkimine: Tasuta parkimiseks on võimalik kasutada Kastani 39 maja külgi ja hoovi. Maja ees (Kastani tänaval) on tasuline parkimine (B piirkond, esimesed 90 min tasuta).


Tallinna koolituskeskus

Katrin Esser

Koolituste assistent (Tallinn)

5377 0477
katrin.esser@luwi.ee

Sandra Hion

Koolitusjuht (Tallinna koolitused)

5309 5425

sandra.hion@luwi.ee

Julia Kašina
Julia Kašina

Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)

5167 853

Aadress: Pärnu mnt 67a, IX korrus, Tallinn 10134 (Ajakirjandusmaja)
Avatud: E-R 9.00-17.00
Ühistransport: Vineeri peatus, trammid 3 ja 4, bussid 5, 18, 20, 20a, 32 ja 36.


Juhataja

Kati Välbe
Kati Välbe

Juhataja

5566 3365

kati@luwi.ee


Luwi OÜ
Aadress: 
Kastani 39-25, Tartu 50410
E-post: info@luwi.ee
Reg nr: 10149973
KMKR: EE100287163
Pank: EE481010220198556223 (SEB)

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Merle"Lapsehoidja
koolitus"
juuni-
oktoober 2023

Teil on nii ideaalne koolituskeskus, et midagi muuta ma ei tahaks. Ideaalne asukoht, professionaalsed õppejõud, sõbralik õhkkond, mahukad õppematerjalid. Pärast kursuse lõppu ideaalsed teadmised ja kindlustunne lasteaeda tööle kandideerida.