Kontakt

Tartu koolituskeskus

Anu Redi

Kliendihaldur

5081 737
anu.redi@luwi.ee

 

Kerttu Tammeri

Koolitusjuht (Tartu koolitused)

5183502

kerttu.tammeri@luwi.ee

Liisi Trumm

Koolitusjuht (Tartu koolitused)

516 1120

liisi.trumm@luwi.ee

Gerli Sonne
Gerli Sonne

Koolituste arendusjuht (emaduspuhkusel)

Aadress: Kastani 39 -12, Tartu 50410
Avatud: E-R 9.00-17.00
Ühistransport: Kuperjanovi peatus, bussid 3 ja 25; Pauluse peatus, bussid 1, 2, 8, 11, 12.
Parkimine: Tasuta parkimiseks on võimalik kasutada Kastani 39 maja külgi ja hoovi. Maja ees (Kastani tänaval) on tasuline parkimine (B piirkond, esimesed 90 min tasuta).


Tallinna koolituskeskus

Anu Redi

Kliendihaldur

5081 737
anu.redi@luwi.ee

 

Larissa Andrejeva

Kliendihaldur (venekeelsed koolitused)

516 0115

larissa.andrejeva@luwi.ee

Sandra Hion

Koolitusjuht (Tallinna koolitused)

5309 5425

sandra.hion@luwi.ee

Julia Kašina
Julia Kašina

Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)

5167 853

Aadress: Pärnu mnt 67a, IX korrus, Tallinn 10134 (Ajakirjandusmaja)
Avatud: E-R 9.00-17.00
Ühistransport: Vineeri peatus, trammid 3 ja 4, bussid 5, 18, 20, 20a, 32 ja 36.


Juhataja

Kati Välbe
Kati Välbe

Juhataja

5566 3365

kati@luwi.ee


Luwi OÜ
Aadress: 
Kastani 39-25, Tartu 50410
E-post: info@luwi.ee
Reg nr: 10149973
KMKR: EE100287163
Pank: EE481010220198556223 (SEB)

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Auli"Autism ja ülitundlikkus
keskkonna suhtes"
juuni 2022

Meie kodus on kasvamas autismispektri häirega ja ATH laps ning soovin öelda, et sellised koolitused on väga toetavad, julgustavad ja aitavad erinevates olukordades paremini mõista, suunata ja last aidata. Koolitus aitab tal paremini nii ennast kui trennis käivaid lapsi mõista. Alati ei peagi olema diagnoos, lastel võivad lihtsalt samuti nii head kui halvad päevad olla ja koolitusel mainitud juhendite abil saab nendega ilmselt aeg-ajalt paremini nö samale lainele.