Koolitusruumid

Koolituskeskus Luwi koolitusklassid asuvad Tartus, Kastani 39 ja Tiigi 61b ning Tallinnas, Pärnu mnt 67a. Ruumide kirjeldusega on võimalik tutvuda allpool.

Kõik kasutatavad koolitusklassid vastavad tervisekaitse nõuetele, on sobivalt valgustatud ning piisava suurusega. Õppeklassid on varustatud tänapäevaste koolitusvahenditega (dataprojektor, sülearvuti, tahvel jm). Koolitusruumides on olemas wifi ühendus ning see on osalejatele tasuta.

Loe lähemalt

Ruumides asuvaid laudu – toole on võimalik ümber paigutada vastavalt valitud õppemetoodikale ja vajadustele. Nii Tartus kui Tallinnas on olemas abiruumid – puhkeruum, garderoob, tualetid, paljundusruum, kuumade ja külmade jookide automaadid ning toidu tellimise võimalus.

Koolituste sujuvamaks korraldamiseks ning õppijate ja koolitajate abistamiseks on meil nii Tartus kui Tallinnas igapäevaselt tööl koolitusmeeskond, kelle poole saavad õppijad tööaegadel pöörduda oma küsimuste ja probleemidega.

Koolitusgruppide suurused on erinevad, sõltuvalt koolituse sisust, kuid eesmärgiks on tagada õppijate individuaalne areng koolituse jooksul ning õpimotivatsiooni säilimine.

Valdavalt piirame koolitusgrupi suurust maksimaalselt 12-16 õppijaga. Tavapäraselt 6-8. Väikeste gruppide eeliseks on individuaalne lähenemine ning võimalus saada põhjalikumat personaalset tagasisidet oma töödele.


Toitlustus ja kohvipausid

Kohvipausid on organiseeritud koolitusruumide juurde ning need on õpilastele tasuta.

Kui koolituse juures pole märgitud teisiti, siis lõuna maksumus ei sisaldu koolituse hinnas. Võimalus on ise toit kaasa võtta, tellida või minna einestama lähedalasuvatesse toitlustusasutustesse.

Tallinnas asub samas majas toitlustusasutus. Tartus pakume kohapeale toidu tellimise võimalust ning teised toitlustusasutused asuvad väljaspool maja (5-10 min jalutuskäigu kaugusel).

Kohapeal on olemas toidu hoiustamise ja soojendamise võimalus.


Õppematerjalid

Igaks kursuseks on ette valmistatud õppematerjal paberkandjal või elektroonselt. Õppematerjalid on kõigile osalejate tasuta.

Õppekavadest ja õppematerjalidest on leitav ka soovitav kirjanduse, millega täiendavalt tutvuda. Oleme valinud sinna materjali, mida on võimalik laenutada raamatukogudest või osta poelettidelt.


Veebikeskkond Zoom

Reaalajas, veebis toimuvate koolituste läbiviimisel kasutame veebikeskkonda Zoom (www.zoom.us). Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti, hea interneti ühendus, mikrofon ning võimalusel videokaamera. Hiljemalt päev enne koolitust, saadame osalejatele koolituse lingi, millega on võimalus koolitusega õppepäeval liituda
Koolituse sujuvaks toimimiseks pakume õppijatele ka tehnilist tuge.

TARTU RUUMID

Tartu koolitusruumid Kastani 39 I korrusel (kaldtee ja inva WC puudub, kuid kui liikumispuudega inimesed soovivad osaleda, siis aitame igati, et see oleks võimalik).

Ühistranspordiühendus on Tartu koolitusruumide lähedal väga hea – bussipeatused on mõne mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ning raudteejaam samuti. Omame suurt parklat, kuhu õppijatel on võimalik koolituspäeva jooksul tasuta parkida.

Koolitusruumid Tiigi 61b I korrusel.


TALLINNA RUUMID

Tallinnas paikneme kesklinna piirkonnas, aadressil Pärnu mnt 67a (Ajakirjandusmaja büroohoone), mõnekümne meetri kaugusel rohkete bussi- ja trammiühendustega peatustest, mis võimaldavad hõlpsasti kohale tulla erinevatest piirkondadest. Kaugematel tulijatel on meie juurde mugav tulla rongiga (Kitseküla rongipeatus on 10 min jalutuskäigu kaugusel). Lisaks on maja ümbruses erinevad avalikud ja tasulised parklad.

Tallinna koolitusruumid asuvad IX korrusel ning sinna on võimalus pääseda ligi ka liikumispuudega inimesel (majas on olemas lift, kaldteed ja inva WC).

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Auli"Autism ja ülitundlikkus
keskkonna suhtes"
juuni 2022

Meie kodus on kasvamas autismispektri häirega ja ATH laps ning soovin öelda, et sellised koolitused on väga toetavad, julgustavad ja aitavad erinevates olukordades paremini mõista, suunata ja last aidata. Koolitus aitab tal paremini nii ennast kui trennis käivaid lapsi mõista. Alati ei peagi olema diagnoos, lastel võivad lihtsalt samuti nii head kui halvad päevad olla ja koolitusel mainitud juhendite abil saab nendega ilmselt aeg-ajalt paremini nö samale lainele.