Tugiisik

Tugiisik

Tugiisik – empaatiline, hea suhtlemisoskusega. Ta oskab tunnustada ning seada realistlikke eesmärke. Lisaks on optimistlik ja rahulik. Kas tundsid end selles kirjelduses ära? Kui jah, siis võib tugiisiku amet sobida just Sulle!

Tugiisik võib töötada nii erivajadustega laste või noortega kui ka täiskasvanutega. Lisaks on tugiisik ka toeks teenust saavale lapsevanemale, eestkostjale või hooldajale. Enamasti on töö mitmekülgne ja oleneb abivajaja vajadustest. Tugiisiku töö on paindliku tööajaga ning on võimalik töötada ka põhitöö kõrvalt kuid on võimalik töötada ka põhikohaga.

Antud ameti töökohtade arv võib tulevikus järjest suureneda, sest abi vajavate laste ja täiskasvanute hulk on kasvavas trendis – seetõttu on tähtis tugiisiku pidev areng!

Tugiisiku koolitused Luwis

Meie koolituskalendrist leiad koolituse “Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega”. Koolitusele on oodatud kõik inimesed, kes soovivad hakata tööle tugiisikuna abivajadusega (tervisest tuleneva erivajadusega) lapsega, toimetulekuraskustes isikuga, toimetulekuraskustes perega, väärkoheldud isikuga, rahvusvahelise kaitse saaja või sõltuvushäirega isikuga.

Soovi korral on võimalik teemasid läbida eraldi (näiteks Sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna spetsialist, tase 4 kutse taastõendamiseks). Küsi julgelt pakkumist või konsultatsiooni.

Koolitused toimuvad Tallinnas, Tartus ja Võrus ning õppepäevad toimuvad osaliselt veebikeskkonnas Zoom.

Sisekoolitused:

  • Asutustele pakume sisekoolitusi, mille eelis on asutusele sobival ajal ja kohas koolituse läbiviimine. Meie sisekoolituste valiku leiad SIIT. Lisaks oleme valmis tegema pakkumise Sulle sobival teemal ja mahus!

Miks valida Luwi koolituskeskus?

  • koolitajateks on oma ala praktikud;
  • lisaks kaasaegsetele teoreetilistele teadmistele saad palju praktilisi oskusi, mida koheselt töös rakendada;
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel;
  • oleme vajadusel abiks praktikakoha leidmisel;
  • saad vajadusel õppida individuaalse õppekava alusel, mille koostamisel on arvestatud kõiki täiskasvanute koolituse seaduses toodud nõudeid ning mille eduka läbimise järgselt ootab Sind tunnistus, mis tõendab sinu omandatud teadmisi ja oskusi.

Kohtume koolitusel!

________________________________________________

Luwi Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Merle"Lapsehoidja
koolitus"
juuni-
oktoober 2023

Teil on nii ideaalne koolituskeskus, et midagi muuta ma ei tahaks. Ideaalne asukoht, professionaalsed õppejõud, sõbralik õhkkond, mahukad õppematerjalid. Pärast kursuse lõppu ideaalsed teadmised ja kindlustunne lasteaeda tööle kandideerida.