Tegevusjuhendaja

Tegevusjuhendaja koolitused

 

 

Tegevusjuhendaja juhendab ja toetab psüühilise erivajadusega inimest igapäevatoimingute, töö- ja huvitegevuste sooritamisel, et tagada tema maksimaalne iseseisvus ja elukvaliteet. Samuti aitab ta neil arendada oskuseid ja võimeid, et nad suudaksid tulla iseseisvalt toime ja osaleda aktiivselt ühiskonnaelus.

Koolituste valik

 

Meie koolituskalendrist leiad nii väljaõppe koolituse “Tegevusjuhendaja koolitus koos esmaabiandja väljaõppega”, kui ka tegevusjuhendajatele mõeldud täienduskoolitusi.

 

tegevusjuhendaja

 

Tegevusjuhendaja koolitus koos esmaabiandja väljaõppega

 

  • Koolituse õppekava järgib Sotsiaalkaitseministri 26.04.2022 määrust nr 38 “Tegevusjuhendaja ettevalmistusnõuded ja nõuded koolitusele“ lisa 1 “Tegevusjuhendaja koolituse kava”, mis tähendab, et peale koolituse läbimist on kõigil edukalt lõpetanutel võimalik minna taotlema Tegevusjuhendaja, tase 4 kutset. Õppe kogumahuks on 266 akadeemilist tundi, mis sisaldab 250 tundi auditoorset (sh 68 tundi praktikat teenuseosutaja juhendamisel) ning 16 tundi iseseisvat tööd. Iseseisva töö raames tuleb koostada tegevusplaan teenust saavale isikule. Koolitused toimuvad Tallinnas ja Tartus ning õppepäevad toimuvad osaliselt veebikeskkonnas Zoom.

 

Täienduskoolitused tegevusjuhendajatele:

  • Enese täiendamiseks või kutse taastõendamiseks on võimalik läbida koolitusi “Töötamise toetamise teenuse täienduskoolitus” või “Tegevusplaani koostamise täienduskoolitus tegevusjuhendajatele”

 

Sisekoolitused:

  • Asutustele pakume sisekoolitusi, mille eelis on asutusele sobival ajal ja kohas koolituse läbiviimine. Meie sisekoolituste valiku leiad SIIT. Lisaks oleme valmis tegema pakkumise Sulle sobival teemal ja mahus!

 

Miks valida Luwi koolituskeskus?

 

  • koolitajateks on oma ala praktikud;
  • lisaks kaasaegsetele teoreetilistele teadmistele saad palju praktilisi oskusi, mida koheselt töös rakendada;
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel;
  • oleme vajadusel abiks praktikakoha leidmisel;
  • saad vajadusel õppida individuaalse õppekava alusel, mille koostamisel on arvestatud kõiki täiskasvanute koolituse seaduses toodud nõudeid ning mille eduka läbimise järgselt ootab Sind tunnistus, mis tõendab sinu omandatud teadmisi ja oskusi.

 

 

Kohtume koolitusel!

 

________________________________________________

Luwi Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Tallinna hooldustöötaja
koolituse vilistlased"Hooldustöötaja
koolitus"
november 2023 -
veebruar 2024

Luwi koolitus pakub parimat, hoolivat võimalust saada heaks hooldustöötajaks! Siin on väga kodune!