Tööpakkumised

Koolituskeskus Luwi ootab liituma oma meeskonnaga nii eesti kui vene keeles täiskasvanute koolituste läbiviijaid üle Eesti!

Koolituskeskus Luwi ootab liituma järgnevate valdkondade täiskasvanute koolitajaid:

  • Lapsehoidja
  • Hooldustöötaja
  • Tegevusjuhendaja
  • Tugiisik
  • Kogemusnõustaja
  • Esmaabi

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on olemas erialane kõrgharidus, töökogemus õpetatavas valdkonnas ning täiskasvanute õpetamise kogemus. Kasuks tuleb koolitaja kutse.

Koolitused ja nõustamised toimuvad valdavalt tööajal st valmidus peab olema koolitada nädala sees.

Kandideerimiseks ootame CVd, kust selgub nii erialane haridus, töökogemus ning lisaks millised on kitsamad teemad milles olete valmis koolitama, õpetamise keel ning sobiv piirkond.

Koolitusvaldkondade ja õppekavadega on võimalik tutvuda meie kodulehel: www.luwi.ee

Pakume võimalust kaasa aidata heal tasemel täiskasvanute elukestvale õppele, tunnipõhist töötasu, vajadusel transpordi kompensatsiooni. 

Eduka koostöö puhul pakume võimalust ka tasuta või soodustingimustel osaleda meie poolt läbiviidavatel koolitustel sh koolitajate koolitusel, õppekavade arenduses ning ühisüritustel.

Sobiva kandidaadiga võtame ühendust!

Kui tekkis küsimusi või soovite täiendavat infot, siis võtke julgelt ühendust!
Kati Välbe, tel 55 66 33 65

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Auli"Autism ja ülitundlikkus
keskkonna suhtes"
juuni 2022

Meie kodus on kasvamas autismispektri häirega ja ATH laps ning soovin öelda, et sellised koolitused on väga toetavad, julgustavad ja aitavad erinevates olukordades paremini mõista, suunata ja last aidata. Koolitus aitab tal paremini nii ennast kui trennis käivaid lapsi mõista. Alati ei peagi olema diagnoos, lastel võivad lihtsalt samuti nii head kui halvad päevad olla ja koolitusel mainitud juhendite abil saab nendega ilmselt aeg-ajalt paremini nö samale lainele.