Praktikaasutused

Võimalusel leiavad koolitusel osalejad endale praktika sooritamiseks sobiva asutuse ise. Eelistatud on need asutused, mis paiknevad osalejale sobivas piirkonnas või kuhu oleks võimalik tulevikus ka tööle asuda. Kui osaleja juba töötab samas valdkonnas, milles koolitust läbib, võib praktikajuhendaja olemasolul sooritada praktika ka oma töökohas.

Juhul, kui jääte praktikaasutuse valikul hätta, saate heita pilgu allolevale nimekirjale. Siit leiate valiku asutustest, kes on varasemalt võtnud vastu meie praktikante ja kelle poole võiksite praktika sooritamise sooviga pöörduda. Nimekiri pole loomulikult täielik ning ettevõtteid, kes heal meelel praktikante võtavad, on väga palju. Tuleb vaid küsida!

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust oma koolituse kliendihalduri või koolitusjuhiga.

  • Tallinna perekeskus – Töö erivajadusega lastega koolis, lasteaias ja väljaspool kodu. Võimalik ka töö vene peredega.
  • Keila Sotsiaalkeskus – Töö erivajadusega laste ja täiskasvanutega.
  • MTÜ Peale Kooli – Töö erivajadusega laste ja noortega, nende vanematega ja lisaks keerulise käitumisega noortega.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Triinu Tsirna"Lapsehoidja
koolitus"
oktoober 2020-
veebruar 2021

Leidsin Luwi Koolituskeskuse kohta informatsiooni internetist, otsides Lapsehoidja koolitust. Lapsehoidja tase 5 koolitus, mille läbisin Luwi koolituskeskuses, oli väga inspireeriv ning teadmisi täiendav.
Eelmainitud koolituse läbisin eesmärgil saada kinnitust oma uue valitava eriala õigsuses. Kõikide koolituspäevade raames saadud info ja teadmised on niivõrd väärtuslikud ja kasulikud, et nende alusel Lapsehoidjana tööle asudes tunnen end enesekindla ja teadlikuna. Luwi koolituskeskuse poolt korraldatud õpe oli väga paindlik ning õppija huve võimalusel arvestav. Mulle väga meeldis, et koolituse kuupäevad olid täies mahus koolitusperioodi alguseks paika pandud ning see andis õppijale võimaluse oma aega planeerida ja vastavalt korraldada, et saaks igal koolitustel osaleda.
Koolitusel osalesin koos grupiga, mille liikmed olid väga sõbralikud, abivalmid ning toetavad. Sellise ühtse meeskonnana oli väga inspireeriv ja motiveeriv koos õppida. Oleme siiani jäänud oma grupiga suhtlema ning jagame teineteisega erialaseid muresid ja rõõme.
Lapsehoidja tase 5 koolitus andis mulle enesekindluse ja kinnituse, et olen õigel teel ja hea alustala, et lähitulevikus asuda tööle lasteaia õpetajana. Soovitan Luwi koolituskeskuse Lapsehoidja tase 5 koolitust kõigile, kuna saate parima väljaõppe oma ala spetsialistidelt. Tänaseks olen saanud praktiseerida oma teadmisi töötades asendajana lasteaias ning teen oma tööd suure hoole ja armastusega.