Uus! Algteadmisi agressiivsusest: ellujäämise kiirkursus

18.02

Tartu

Koolituse eesmärgiks on anda baasteadmised agressiivsest käitumisest, selle põhjustest, ennetamisest ja sellega toimetulekust

Sihtgrupp

Lasteaia ja põhikooli õpetajad, noorsoo-, meditsiini- ja hoolekandetöötajad jt laste ja noortega tegelevad spetsialistid

Kursuse sisu

  • agressiivne, vihane ja vägivaldne käitumine;
  • agressiivsuse neli seadust;
  • agressiivsuse peamised liigid;
  • agressiivsuse põhjused ja ennetusvõimalused;
  • õiguslik regulatsioon;
  • agressiivse vm emotsionaalselt pingelise või ohtliku olukorra lahendamise võimalused ja kahju vähendavad põhimõtted.

Muu info

Koolituse hind sisaldab paljundatud materjale ja kohvipause. Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus.

  • Kellaaeg: 10.00-15.45
  • Asukoht: Kastani 39, Tartu
  • Kestvus: 7 tundi
  • Hind: 149.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Küsimused ja lisainfo:

Kerttu Kirspuu

Kliendihaldur-sekretär (Tallinn) 

5377 0477
kerttu.kirspuu@luwi.ee 

Julia Kašina
Julia Kašina

Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)

5167 853

Anu Margusson

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.margusson@luwi.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

TÄHELEPANU! Alates 25. oktoobrist tuleb täienduskoolitusel osalemisel esitada enda vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise tõend. Eelnimetatud tõendite puudumisel on võimalus osaleda veebis toimuvatel koolitusel. Vabariigi Valituse kehtestatud piirangutega saate tutvuda SIIN.

Koolitusel osalejal tuleb arvestada, et kui kehtiva EL Covid-tõendi puudumine saab takistuseks praktikabaasi leidmisel ja õppepraktika sooritamisel, siis ei ole võimalik koolitust täies mahus lõpetada või peatub koolitus seniks, kuni õppepraktikat on võimalik sooritada.


Koolitajad:

Jürgen Rakaselg
Jürgen Rakaselg on hariduselt eripedagoog, õppinud eripedagoogikat Tartus ja Joensuu Ülikoolis Soomes. Tema pikaajaliseks huviks... Loe veel

Jürgen Rakaselg


Jürgen Rakaselg on hariduselt eripedagoog, õppinud eripedagoogikat Tartus ja Joensuu Ülikoolis Soomes. Tema pikaajaliseks huviks on psüühika- ja käitumishäired. Ta on töötanud kriminaalhoolduses ja vanglas ligi 15 aastat, enam kui 10 aastat nõustanud Haridus- ja Teadusministeeriumi riigi erikoolide, kooliturvalisuse, psüühika- ja käitumishäirete osas. Agressiivse käitumisega toimetulekut on ta õpetanud erinevate elualade inimestele kaheksa aastat.

Uudiskiri

Ole alati kursis uute koolitustega ja blogi postitustega

Mida kliendid meist arvavad?

Triinu Tsirna"Lapsehoidja
koolitus"
oktoober 2020-
veebruar 2021

Leidsin Luwi Koolituskeskuse kohta informatsiooni internetist, otsides Lapsehoidja koolitust. Lapsehoidja tase 5 koolitus, mille läbisin Luwi koolituskeskuses, oli väga inspireeriv ning teadmisi täiendav.
Eelmainitud koolituse läbisin eesmärgil saada kinnitust oma uue valitava eriala õigsuses. Kõikide koolituspäevade raames saadud info ja teadmised on niivõrd väärtuslikud ja kasulikud, et nende alusel Lapsehoidjana tööle asudes tunnen end enesekindla ja teadlikuna. Luwi koolituskeskuse poolt korraldatud õpe oli väga paindlik ning õppija huve võimalusel arvestav. Mulle väga meeldis, et koolituse kuupäevad olid täies mahus koolitusperioodi alguseks paika pandud ning see andis õppijale võimaluse oma aega planeerida ja vastavalt korraldada, et saaks igal koolitustel osaleda.
Koolitusel osalesin koos grupiga, mille liikmed olid väga sõbralikud, abivalmid ning toetavad. Sellise ühtse meeskonnana oli väga inspireeriv ja motiveeriv koos õppida. Oleme siiani jäänud oma grupiga suhtlema ning jagame teineteisega erialaseid muresid ja rõõme.
Lapsehoidja tase 5 koolitus andis mulle enesekindluse ja kinnituse, et olen õigel teel ja hea alustala, et lähitulevikus asuda tööle lasteaia õpetajana. Soovitan Luwi koolituskeskuse Lapsehoidja tase 5 koolitust kõigile, kuna saate parima väljaõppe oma ala spetsialistidelt. Tänaseks olen saanud praktiseerida oma teadmisi töötades asendajana lasteaias ning teen oma tööd suure hoole ja armastusega.