Veebikoolitus! Toiduhügieen hoolduses

09.07

Veebis

Koolituse eesmärk on anda teadmisi toiduhügieenist ning oskusi toidu käitlemiseks hooldaja ametikohustustest tulenevalt.

Sihtgrupp

Hooldajad, kes puutuvad kokku toidu käitlemise ja toiduhügieeni nõuetega ning soovivad täiendada oma teadmisi sel teemal.

Kursuse sisu

  • Toiduhügieeni põhimõtted
  • Kvaliteedi- (ja tervisekaitse)nõuded vastavalt Eesti ja EL õigusaktidele
  • Isiklik hügieen
  • Kahjuritõrje
  • Ohutegurid 

Muu info

Koolituse hind sisaldab koolitusmaterjale. Koolituse läbinutele väljastatakse digitunnistus.

 

  • Kellaaeg: 9.00-14.15
  • Asukoht: Veebikeskkonnas Zoom, Veebis
  • Kestvus: 6 tundi
  • Hind: 120.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

 

Enne koolitusele registreerimist, tutvu kindlasti koolituse õppekava (leiad koolituse sisututvustuse juurest) ja õppekorraldusega

Õppekava uurides pööra tähelepanu sellele, kas koolitusega alustamiseks nõutud tingimused on täidetud ning kas õppekava vastab Sinu ootustele ja soovidele. Kui Sul tekkis õppekava kohta mõni küsimus või tunned, et koolitaja peaks arvestama mõne Sinu erisooviga, siis võta meiega kindlasti ühendust! Kontaktid leiad siit👇

 

Koolituskeskusel on õigus vajadusel teha tunniplaanis muudatusi

 


Küsimused ja lisainfo:

Anu Redi

Kliendihaldur 

5081 737
anu.redi@luwi.ee

 

Larissa Andrejeva

Kliendihaldur  (venekeelsed koolitused)

516 0115

larissa.andrejeva@luwi.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.


Koolitajad:

Ester Jaansoo
Ester Jaansoo on lõpetanud Tallina Majandustehnikumi toiduvalmistamise tehnoloogia erialal ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tervisekaitse... Loe veel

Ester Jaansoo


Ester Jaansoo on lõpetanud Tallina Majandustehnikumi toiduvalmistamise tehnoloogia erialal ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tervisekaitse erialal. Alates 2007. aastast töötab ta Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õppejõuna, õpetades tudengitele muuhulgas ka toiduhügieeni ja toitumise aluseid. Tänu pikaajalisele koolitamiskogemusele on Ester omandanud pädevuse koolitamaks ka täiskasvanuid. Õppimise ja õpetamise käigus teeb ta koostööd nii Terviseameti kui ka Põllumajandus- ja Toiduameti inspektoritega.


Ester täiendab end erinevatel toidu ja -hügieeniga seonduvatel koolitustel, teabepäevadel ja konverentsidel ja on lisaks läbinud ka toitumisnõustaja aastase kursuse. Esteril on suur huvi toidu ja sellega seonduva vastu ja ta peab oluliseks toidu väärtust ja kvaliteeti, mille tagab hügieeni järgimine. 

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Merle"Lapsehoidja
koolitus"
juuni-
oktoober 2023

Teil on nii ideaalne koolituskeskus, et midagi muuta ma ei tahaks. Ideaalne asukoht, professionaalsed õppejõud, sõbralik õhkkond, mahukad õppematerjalid. Pärast kursuse lõppu ideaalsed teadmised ja kindlustunne lasteaeda tööle kandideerida.