Tahtlik enesevigastamine – Kes? Miks? Sekkumised

01.11

Tallinn

Tahtlik enesevigastamine on käitumisviis, mille eesmärgiks on iseenda vigastamine või valu tekitamine. See on üks õpitud viisidest oma talumatute tunnetega toime tulla. Tahtlik enesevigastamine võib lõppeda tagajärgedega, millega inimene arvestanud ei ole (sealhulgas surmaga). See on õpitud käitumine, mida saab ümber õppida.

Kursusel keskendutakse noorukieas esineva ennastvigastava käitumise äratundmisele, põhjuste mõistmisele ja sekkumisvõimaluste tutvustamisele.

Sihtgrupp

Täiendusõppeks tugiisikutele, sotsiaaltöötajatele, lastekaitsespetsialistidele, noorsootöötajatele, lasteaiaõpetajatele ja õpetaja-abidele, lapsehoidjatele, laste- ja asenduskodude personalile, lapsevanematele. Kõigile, kes puutuvad kokku tahtliku ennastvigastava käitumisega.

Kursuse sisu

  • Ennastvigastava käitumise võimalikud eesmärgid
  • Abistavad sekkumised
  • Kontakt noorukiga, muutuseks motiveerimine, probleemilahendustehnikad
  • Tugevate tunnetega toimetulekuoskuste õpetamine 
  • Turvalise käitumise plaan

Muu info

Koolituse hind sisaldab materjale ja kohvipause. Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus.

  • Kellaaeg: 10.00-15.15
  • Asukoht: Pärnu mnt 67A (IX korrus), Tallinn
  • Kestvus: 6 tundi
  • Hind: 135.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Küsimused ja lisainfo:

Anu Redi

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.redi@luwi.ee

 

Katrin Esser

Koolituste assistent (Tallinn)

5377 0477
katrin.esser@luwi.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

 


Koolitajad:

Angela Jakobson
Angela Jakobson on lõpetanud 2000. aastal Tartu Ülikooli psühholoogia eriala, 2004. aastal kaitses magistritöö (cum laude) teemal... Loe veel

Angela Jakobson


Angela Jakobson on lõpetanud 2000. aastal Tartu Ülikooli psühholoogia eriala, 2004. aastal kaitses magistritöö (cum laude) teemal “Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega laste kognitiivsete võimete struktuur” ning jätkas õpinguid Tartu Ülikooli haridusteaduskonna doktoriõppes teemal “Hariduslike erivajadustega lastele kohase õpetuse planeerimine tavakoolis”. Angela omab kliiniline psühholoog, tase 7 ja kliiniline lapsepsühholoog, tase 7 kutseid. 2013. aastal omistati talle Euro Psy kvalifikatsioon tervise ja kliinilise psühholoogia valdkonnas. Hetkel töötab Angela kliinilise psühholoogina ning teeb õppejõu/koolitajana koostööd erinevate lasteaedade, koolide ja koostööpartneritega. Angela pikaajaline kogemus koolitajana on andnud talle täiskasvanute koolitamiseks vajaliku pädevuse.  Ta valiti 2013. aastal Tartumaa aasta koolitajaks. 

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Mailika Rist"Tugiisiku
koolitus"
jaanuar-mai
2021

Sain Luwi koolituse kohta infot oma KOV-st tööandja käest ja Facebooki-st. Meeldis, et koolitust sai läbida Zoomi keskkonna vahendusel. Palju uut ja huvitavat informatsiooni sain. Teiste lektorite kogemuste jagamine andis meelekindlust. Minu grupis olid sõbralikud ja abivalmid kaasõpilased.