RUS! Koolilaste tervislik ja mitmekesine toitumine (vene keeles)

Здоровое и разнообразное питание школьника

28.04

Tallinn

Koolituse tulemusena saab õppija teadmised, kuidas enda ja oma perekonna toitumist tervislikumaks muuta (sh menüüd tasakaalustada, tervislikumaid toiduaineid ja toiduvalmistamise viise valida) ning juhedada teismelist tegema õigeid ja tervislikke toiduvalikuid.

Sihtgrupp

Lapsevanemad ja lapsega töötavad spetsialistid

Kursuse sisu

 • inimorganismile vajalikud mikro- ja makrotoitained, nende omavahelised seosed;
 • toitumise erandid puberteedieas;
 • tervislikumad toiduvalikud;
 • teismelise tasakaalustatud menüü koostamine;
 • kuidas õpetada teismelist teha õigeid ja tervislikumaid toiduvalikuid ning muuta oma menüü tervislikumaks, mitmekesisemaks ja tasakaalustatuks.

      Muu info

      Kursus sobib väga hästi nii Harjumaa kui ka teiste Eesti piirkondadest osalejatele kuna: 

      • Koolitusel saab osaleda, viibides kohapeal Tallinna koolituskeskuses VÕI
      • Koolitusel saab osaleda läbi Zoom`i ehk koolitus on saadav sõltumata Teie logistika kohast;
      • Koolituse hind sisaldab materjale ja kohvipausi.
      • Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus.

      • Kellaaeg: 13.00-15.00
      • Asukoht: Pärnu mnt 67A (IX korrus), Tallinn
      • Kestvus: 3 tundi
      • Hind: 50.00 € + km

      Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


      Küsimused ja lisainfo:

      Anu Redi

      Kliendihaldur (Tartu)

      5081 737
      anu.redi@luwi.ee

       

      Katrin Esser

      Koolituste assistent (Tallinn)

      5377 0477
      katrin.esser@luwi.ee

      Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

      Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

       


      Koolitajad:

      Julia Kašina
      Julia Kašina
      Sotsiaalteaduste magister, on lõpetanud Tallinna Ülikooli magistratuuri sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse erialal. Аlates 2007.a.... Loe veel

      Julia Kašina


      Sotsiaalteaduste magister, on lõpetanud Tallinna Ülikooli magistratuuri sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse erialal. Аlates 2007.a. koolitab täiskasvanuid ja noori erinevatel teemadel (HIV, uimastite ja riskikäitumise ennetus, seksuaalkasvatus, eluoskused, organisatsiooni kultuur, strateegiline planeerimine, projektide kirjutamine, organistatsiooni ja meeskonna areng).


      Магистр социальных наук, закончила магистратуру Таллиннского Университета по специальности социальный педагог и защита детей. С 2007 года обучает взрослых и молодёжь на разные темы (профилактика ВИЧ, дурманящих веществ, рискованного поведения, половое воспитание, жизненные навыки, организационная культура, стратегическое планирование, написание и ведение проктов, развитие организации и команды).

      Aleksandra Gagen
      Majandusvaldkonna magistrikraadile vastava kõrgharidusega tegutsev toitumisterapeut ja Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni tegevliige.Erialane... Loe veel

      Aleksandra Gagen


      Majandusvaldkonna magistrikraadile vastava kõrgharidusega tegutsev toitumisterapeut ja Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni tegevliige.


      Erialane kvalifikatsioon – funktsionaalse toitumisteraapia aluste väljaõppega toitumisterapeut, omandatud Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis, täiendatud mitmesugustel koolitusel Monash ülikoolis, Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis, Rahvatervise Akadeemias ning erinevatel toitumis- ja liikumisravi konverentsidel. Omab pikajalist nõustamis-, koolitamis- ja juhtimiskogemust. Täiskasvanute koolitamise osas on Aleksandra saanud vastavaid teadmisi ja kogemusi Politsei- ja Piirivalveameti Põhja politseiprefektuuris uurimisgrupi juhina töötamise ajal. 


      Действующий терапевт по питанию. Имеет высшее образование, эквивалентное степени магистра в области экономики, действующий член Эстонской ассоциации Терапевтического питания.


      Профессиональная квалификация – консультант по вопросам здоровья в области питания, терапевт по питанию – приобрела и повысила в Университете Монаша, Школе здоровья Аннели Соотс и Таллиннской Высшей школе Здравоохранения.

      Soovin saada koolituspakkumisi

      Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

      Mida kliendid meist arvavad?

      Auli"Autism ja ülitundlikkus
      keskkonna suhtes"
      juuni 2022

      Meie kodus on kasvamas autismispektri häirega ja ATH laps ning soovin öelda, et sellised koolitused on väga toetavad, julgustavad ja aitavad erinevates olukordades paremini mõista, suunata ja last aidata. Koolitus aitab tal paremini nii ennast kui trennis käivaid lapsi mõista. Alati ei peagi olema diagnoos, lastel võivad lihtsalt samuti nii head kui halvad päevad olla ja koolitusel mainitud juhendite abil saab nendega ilmselt aeg-ajalt paremini nö samale lainele.