Uus! Kehaline ja vaimne tasakaal - liikumisõpetajate ja -treenerite koolitus

23.04-20.05

Tallinn

Koolituse tulemusel oskab õppija koostada ja läbi viia joogaelementidega mitmekesistatud harjutustega turvalist ja tervistavat liikumistundi. Oskab liikumistunnis joogaharjutuste kaudu õpetada vaimse ja kehalise tasakaalu saavutamise ja hoidmise võimalusi ning tuua fookusesse tegevused (hingamis- ja keskendumis- ja lõdvestumisharjutused), mis aitavad ennetada stressi ja pinget. 

Sihtgrupp

kehalise kasvatuse ehk liikumisõpetajad, -treenerid, tulevased joogatreenerid, liikumisgruppide juhendajad, personaaltreenerid ja teised liikumise- ja eneseregulatsiooni vahenditest huvitunud

Kursuse sisu

 • Sissejuhatus tunniplaneerimisse. Eeldused asendite sooritamiseks. Ettevalmistus ja kompensatsioonid pidades silmas eesmärkasendit. Joogatundide planeerimine erinevate teemade, vanuse, olukorra, võimete või muude eelduste põhiselt. Dünaamika ja staatika. Vinyasa krama tunni planeerimisel. Tunni planeerimine individuaalõppe puhul. Maht: 11 akadeemilist tundi (sh 3 tundi praktilist tööd)
 • Kehaasendi määratlus. Asendite klassifikatsioon ja funktsioon. Ideaal - asendid ja asendite kohandamine. Hingamine asendis/asendites liikumisel. Vinyasa krama – asendi sooritamise astmed ja kasutamine asendites. Maht: 11 akadeemilist tundi (sh 3 tundi praktilist tööd)
 • Mõiste “jooga" tähendused. Ülevaade Joogasuutrate sisust. Maht 4 akadeemilist tundi 
 • Teadvustatud hingamine vaimse tervise ja stressijuhtimise tehnikana - Pranayama. Ettevalmistus pranayamaks ehk lõdvestavaks või aktiveerivaks hingamiseks. Klassikalised pranayama tehnikad. Maht: 11 akadeemilist tundi (sh 3 tundi praktilist tööd)
 • Õpetamise metoodika. Juhendamine. Koha valiku põhimõtted. Õpetamise astmelisus - vinyasa krama. Harjutuste ülesjoonistamine-kirjutamine:Maht: Maht: 5 akadeemilist tundi (sh 1 tund praktilist tööd)
 • Osaluspraktika. Maht 10 akadeemilist tundi
 • Iseseisev töö: Joogapraktika (tunnikava) kirjalik koostamine. Maht 3 akadeemilist tundi

Muu info

Koolitus toimub kahes moodulis:

I moodul 23.-25.04.2023 Haapsalu Fra Mare Thalasso SPA (sisaldab ööbimist, sööke ja spad).

II moodul 19.- 20.05.2023 Tallinnas (esimene õppepäev klassiruumis ja teine õppepäev joogamatk Harjumaal).

Koolituse edukalt läbinutele väljastatakse koolituse lõpus tunnistus.

Koolitust korraldatakse koostöös Joogakool MTÜga.

Koolituse sisuline info: Daire Tammik tel. 56 491 113, e-mail: daire.tammik@gmail.com

 • Kellaaeg: 10.00-18.00
 • Kestvus: 55 tundi
 • Sisaldab: 42 tundi auditoorset tööd (sh 10 tundi praktilist tööd), 10 tundi osaluspraktikat ja 3 tundi iseseisvat tööd
 • Hind: 1100.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Küsimused ja lisainfo:

Anu Redi

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.redi@luwi.ee

 

Katrin Esser

Koolituste assistent (Tallinn)

5377 0477
katrin.esser@luwi.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

 


Koolitajad:

Kaire Parve
Kaire on TTÜ kõrgharidusega, AoEC poolt sertifitseeritud juhtimiscaoach, pikaajalise praktilise personalijuhtimise kogemusega (20+... Loe veel

Kaire Parve


Kaire on TTÜ kõrgharidusega, AoEC poolt sertifitseeritud juhtimiscaoach, pikaajalise praktilise personalijuhtimise kogemusega (20+ aastat), WHO metoodikal Psühholoogilise esmaabi, praktilise vaimse heaolu koolitaja ning töökeskkonnaspetsialist. Läbinud TÜ täiskasvanute koolitaja andragoogi täiendusõppeprogrammi. Täiendanud end pidevalt erinevate Tartu Ülikooli, Tallinna Ülikooli, Tervise Arengu Instituudi, TI ja erinevate erialaühingute tööheaolu,  tööstressi, psühholoogia ja nõustamise teemadel.  


Joogapraktikatega tegelenud enda füüsilise ja vaimse tasakaalu hoidmiseks ca 15 aastat. Läbinud joogaõpetajate 450 tunnise koolituse 2022.a. Tegev joogaõpetaja ning väikelaste liikumise- ja ujumistreener. Lõpetamas joogateraapia õpinguid. Rohkem infot www.kaireparve.com.


Tervist Edendavate Tööandjate võrgustikku kuuluva ettevõtte Dualteam OÜ asutaja.


Rahvusvahelise coachingu organisatsiooni ICF ja Eesti Coachingu Ühingu liige, Personalijuhtimise arendamise Ühingu PARE, Eesti Sisekoolitajate Liidu, Eesti Karjäärinõustajate Ühingu ja Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsiooni Andras liige.

Daire Tammik
Daire huvi jooga, õigemini joogaasendite vastu, tekkis väga ammu, millalgi noorukieas ja neid sai nii iseseisvalt kui ka erinevates... Loe veel

Daire Tammik


Daire huvi jooga, õigemini joogaasendite vastu, tekkis väga ammu, millalgi noorukieas ja neid sai nii iseseisvalt kui ka erinevates joogatundides praktiseeritud, aga seda pigem katkendlikult.


Sügavam ja põhjalikum sisenemine joogamaailma sai alguse siis, kui alustas Joogaühingu esimene 3-aastane joogaõpetajate koolitus, mille Daire lõpetas. Huvi jooga vastu aga ei raugenud, vaid tõstis  tuure ja hetkel omandab Daire uusi ja veelgi sügavamaid teadmisi Joogakooli joogaterapeudi koolitusel.


Daire ütleb, et ta on lõpmata õnnelik inimene. See ei ole olnud alati nii ja suur teene on siin joogal. Ta on ülimalt tänulik, et ta joogateele astus ja sellega sügavamalt tutvust tegi. Tänaseks päevaks on jooga saanud Daire igapäevaseks ja lahutamatuks osaks. Jooga toetab ja teenib inimest igal tasandil ning võib korda saata imesid. On vaja vaid soovi, usaldust ja pealehakkamist.


Joogaõpetajana püüab Daire inspireerida inimesi iseenda jaoks aega võtma, endaga tegelema ja liikuma.

Kei Kvarnstrom
Kei teekond joogaõpetaja ja – terapeudina on kestnud 25 + aastat. 2012. a. läbinud õpinguid T.K.V. Desikachari koolkonna Rootsi... Loe veel

Kei Kvarnstrom


Kei teekond joogaõpetaja ja – terapeudina on kestnud 25 + aastat. 2012. a. läbinud õpinguid T.K.V. Desikachari koolkonna Rootsi joogakooli 500 tundi hõlmaval joogaõpetajate koolitusel Stockholmis ja Tallinnas. Sellele järgnes nelja-aastane Viniyoga Healing Foundation of India “Yoga Vaydya Sala” joogateraapia õppeprogramm.


Paralleelselt joogateraapia õpingutega alustanud 2013. aastal ja jätkab tänaseni joogaõpinguid Itaalias. 2014. aastal lõpetas õpingud Rahvusvahelisel Joogaterapeutide koolitusel, mis hetkest saab ennast nimetada Rahvusvaheliselt sertifitseeritud Joogaterapeudiks.


Pidevalt täiendanud oma teadmisi jooga valdkonnas erinevatel rahvusvahelistel seminaridel -Rootsis, Austrias, Itaalias, Prantsusmaal ja Indias.


Aastaid töötanud ka imikute ja väikelaste võimlemis- ja ujumisõpetajana ning aidanud lapseootel naisi sünnituseks ettevalmistumisel ja sünnituse järgselt. Varasem töökogemus lastereanimatsiooni osakonnas hooldusõena ning taastusravihaiglas hingehoidjana.


Kei on Joogakool MTÜ asutaja, juhatuse liige ja vanemõpetaja.


Aastast 2018 koolitab tulevasi joogaõpetajaid ja joogaterapeute, korraldab ka erineva mahuga koolitusi ja loengusarju. Iganädalaselt juhendamas harjutajate gruppi Tallinnas. Lisaks koostab soovijatele iseseisvaks harjutamiseks personaalseid joogakavasid, nii füüsilise- kui vaimse tervisliku seisundi parandamiseks ja toetamiseks.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Mailika Rist"Tugiisiku
koolitus"
jaanuar-mai
2021

Sain Luwi koolituse kohta infot oma KOV-st tööandja käest ja Facebooki-st. Meeldis, et koolitust sai läbida Zoomi keskkonna vahendusel. Palju uut ja huvitavat informatsiooni sain. Teiste lektorite kogemuste jagamine andis meelekindlust. Minu grupis olid sõbralikud ja abivalmid kaasõpilased.