Veebikoolitus! Väikelapse (0-6 aastat) esmaabi koolitus

14.01-16.01

Veebis

Oled oodatud koolitusele "Väikelapse esmaabi", et omandada elutähtsad oskused, mis võivad päästa elu! Koolituspäev on praktilist laadi ning on suunatud kõigile vanematele, hoidjatele, õpetajatele ja teistele, kes soovivad olla valmis, kui peaks tekkima hädaolukord.

Peale koolituse läbimist on Sul rohkem kindlustunnet, et kriitilises olukorras kiiresti ja efektiivselt tegutseda ning teadmised, kuidas tuvastada ja käsitleda levinumaid vigastusi ja haigusseisundeid.

Sihtgrupp

Lapsevanemad, tugispetsialistid, lapsehoidjad, õpetajad ning teised lastega töötavad spetsialistid.

Kursuse sisu

  • esmaabi olemus, esmaabi andja õigused ja kohustused;
  • lapse anatoomilised ning füsioloogilised eripärad;
  • tüüpilisemad lastega juhtuvad õnnetused ja terviseprobleemid;
  • seisundi hindamine;
  • lisaabi kutsumise vajaduse määratlemine ja abi kutsumine (112);
  • potentsiaalselt eluohtlikud tervislikud seisundid ja nende puhune tegutsemine: krambid, lämbumine, äge allergiline reaktsioon, mürgistused, trauma;
  • palavikuga kulgevad haigused, nende käsitlus ning erakorralise abi vajaduse määratlemine.

    Muu info

    Koolitus toimub kokku kolmel õppepäeval veebikeskkonnas Zoom, mis eeldab arvuti kasutamise võimalust koos internetiühenduse, kaamera ja mikrofoniga.

    Koolituspäevad toimuvad 14.01, 15.01 ja 16.01 ning kohtutakse 2 akadeemilist tundi korraga.

    Õpingute lõpetamise eelduste täitmisel väljastatakse osalejale digitaalne tunnistus hiljemalt kümme tööpäeva pärast koolitust. Koolituse läbimise tingimused on leitavad õppekavas.

    • Kellaaeg: 13.30-15.00
    • Kestvus: 6 tundi
    • Hind: 68.85 € + km

    Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

     

    Enne koolitusele registreerimist, tutvu kindlasti koolituse õppekava (leiad koolituse sisututvustuse juurest) ja õppekorraldusega

    Õppekava uurides pööra tähelepanu sellele, kas koolitusega alustamiseks nõutud tingimused on täidetud ning kas õppekava vastab Sinu ootustele ja soovidele. Kui Sul tekkis õppekava kohta mõni küsimus või tunned, et koolitaja peaks arvestama mõne Sinu erisooviga, siis võta meiega kindlasti ühendust! Kontaktid leiad siit👇

     

    Koolituskeskusel on õigus vajadusel teha tunniplaanis muudatusi

     


    Küsimused ja lisainfo:

    Anu Redi

    Kliendihaldur (Tartu)

    5081 737
    anu.redi@luwi.ee

     

    Monika Silivask-Ild

    Sekretär (Tallinn)

    5377 0477

    monika.silivask-ild@luwi.ee

    Larissa Andrejeva

    Kliendihaldur (venekeelsed koolitused)

    516 0115

    larissa.andrejeva@luwi.ee

    Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

    Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.


    Koolitajad:

    Karin Laube
    Karin on omandanud terviseteaduste magistrikraadi Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis, on Tartu Kiirabi kvaliteedikontrolli spetsialist ja... Loe veel

    Karin Laube


    Karin on omandanud terviseteaduste magistrikraadi Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis, on Tartu Kiirabi kvaliteedikontrolli spetsialist ja registreeritud õde. Esmaabi koolitajana on tegutsenud alates 2015.aastast, muuhulgas on olnud 2017-2020 SA Tartu Kiirabi koolituskeskuse esmaabi õppekoordinaator. Esmaabi koolitajate koolituse osana läbis Karin ka andragoogika-alase väljaõppe.


    Karin nimetab ennast esmaabi entusiastiks, sest peab oskust ohtu tunnetada, abivajadust ära tunda ning julgust ja oskust abi osutada eluliselt tähtsaks. Laste esmaabi on mõneti spetsiifiline lapse füsioloogilise ja anatoomilise eripära tõttu. Olles kahe lapse ema, on selle spetsiifika edasi andmine Karini jaoks erilise tähtsusega.

    Soovin saada koolituspakkumisi

    Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

    Mida kliendid meist arvavad?

    Auli"Autism ja ülitundlikkus
    keskkonna suhtes"
    juuni 2022

    Meie kodus on kasvamas autismispektri häirega ja ATH laps ning soovin öelda, et sellised koolitused on väga toetavad, julgustavad ja aitavad erinevates olukordades paremini mõista, suunata ja last aidata. Koolitus aitab tal paremini nii ennast kui trennis käivaid lapsi mõista. Alati ei peagi olema diagnoos, lastel võivad lihtsalt samuti nii head kui halvad päevad olla ja koolitusel mainitud juhendite abil saab nendega ilmselt aeg-ajalt paremini nö samale lainele.