Liikumisõpetus koolieelses eas

02.04

Tartu

Koolieelses eas on lapse üldfüüsiline, sotsiaalne, emotsionaalne ja vaimne areng vähemal või rohkemal määral seotud liikumistegevustega. Mida mitmekesisem ja rikkalikum on lapse liigutuskogemus koolieelses eas, seda täiuslikumaks kujuneb kehaline tunnetuslik tase ning seeläbi kujunevad lapse enesehinnang ja eduelamus. (Oja, L. 2009).

 

Sihtgrupp

Lasteaiaõpetajad, lapsehoidjad, lastega töötavad spetsialistid, lapsevanemad

Kursuse sisu

  • liikumisalased üldteadmised –  arusaamad ja teadmised, mis on seotud liikumise, enesekontrolli, hügieeni, ohutuse, terminoloogia ja mõistete valdkonnaga;
  • liikumismängud – praktilisi näiteid erinevas vanuses lastega;
  • ainetevaheline lõimimine – kuidas siduda erinevaid ainevaldkondi liikumisega;
  • lapse arengu etapid.

Muu info

Koolitus on praktiline ning sisaldab aktiivseid tegevusi. Osalejatel on soovitatav kanda mugavaid ja sportlikke riideid ning kaasa võtta vahetusjalanõud.

Koolituse hind sisaldab materjale ja kohvipause. Koolituse läbinutele väljastatakse digitunnistus, hiljemalt 10 tööpäeva jooksul.

  • Kellaaeg: 12.00-17.15
  • Asukoht: Kastani 39, Tiigi 61b, Tartu
  • Kestvus: 6 tundi
  • Hind: 114.75 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

 

Enne koolitusele registreerimist, tutvu kindlasti koolituse õppekava (leiad koolituse sisututvustuse juurest) ja õppekorraldusega

Õppekava uurides pööra tähelepanu sellele, kas koolitusega alustamiseks nõutud tingimused on täidetud ning kas õppekava vastab Sinu ootustele ja soovidele. Kui Sul tekkis õppekava kohta mõni küsimus või tunned, et koolitaja peaks arvestama mõne Sinu erisooviga, siis võta meiega kindlasti ühendust! Kontaktid leiad siit👇

 

Koolituskeskusel on õigus vajadusel teha tunniplaanis muudatusi

 


Küsimused ja lisainfo:

Anu Redi

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.redi@luwi.ee

 

Monika Silivask-Ild

Sekretär (Tallinn)

5377 0477

monika.silivask-ild@luwi.ee

Larissa Andrejeva

Kliendihaldur  (venekeelsed koolitused)

516 0115

larissa.andrejeva@luwi.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.


Koolitajad:

Urme Ernits
Urme Ernits omab Tartu Ülikooli bakalaureusekraadi sporditeaduste erialal. Lisaks on läbinud õpetajakoolituse õppekava ning omab... Loe veel

Urme Ernits


Urme Ernits omab Tartu Ülikooli bakalaureusekraadi sporditeaduste erialal. Lisaks on läbinud õpetajakoolituse õppekava ning omab põhikooli ja gümnaasiumi kehalise kasvatuse ning terviseõpetuse õpetaja kutset. Urme on täiendanud ennast Tallinna Pedagoogikaülikoolis, läbides “Kehaline kasvatus algklassides (1-6 klass) ja “Liikumisõpetus lasteaias” õppekava. Mitmeid täiendkoolitusi on saanud Tallinna Ülikoolis, Tartu Ülikoolis, Avatud Meele Instituudis, Tervise Arengu Instituudis jm.


Urme on koostanud raamatu “Lõimitud liikumismängud” ning 2021. aastal tunnustatud tiitliga Tartu linna Aasta õpetaja lasteaia valdkonnas. Täiskasvanute koolitamisega on tegelenud aastast 2010 ning tänu pikale koolitamiskogemusele on ta omandanud ka täiskasvanute koolitamiseks vajaliku pädevuse. Ta teeb koostööd Tartu Ülikooliga, olles üheks lektoriks KELA tudengitele. Pedagoogilist tööstaaži on tal üle 20 aasta ja hetkel töötab Urme liikumisõpetajana Tartu lasteaias Tripsik. 

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Auli"Autism ja ülitundlikkus
keskkonna suhtes"
juuni 2022

Meie kodus on kasvamas autismispektri häirega ja ATH laps ning soovin öelda, et sellised koolitused on väga toetavad, julgustavad ja aitavad erinevates olukordades paremini mõista, suunata ja last aidata. Koolitus aitab tal paremini nii ennast kui trennis käivaid lapsi mõista. Alati ei peagi olema diagnoos, lastel võivad lihtsalt samuti nii head kui halvad päevad olla ja koolitusel mainitud juhendite abil saab nendega ilmselt aeg-ajalt paremini nö samale lainele.