Uus! Tunne ja toeta autisti!

09.05

Veebis

Koolitus annab põhjaliku ülevaate, kuidas tunda ära autismi lapse-, teisme- ja täiskasvanu eas, rõhuga Aspergeri sündroomile. Koolitusel keskendutakse tugevalt sellele, milline näeb autism välja naistel. Koolitusel räägime ka ekraanisõltuvusest autismi puhul ning kuidas sellega tegeleda. Kuna 1 inimene 36st on autistlik, on oluline meil kõigil õppida, kuidas autiste toetada ja luua neile sobivamat keskkonda. Sellele koolituse viimane osa keskendubki. Koolitaja toob palju näiteid oma praktilisest tööst ning ilmestab teooriat videomaterjalidega. Koolituse osalejatel on võimalik tuua näiteid oma tööst ja osaleda aruteludes.

Sihtgrupp

Lapsevanemad, lasteaia- ja koolide õpetajad, perelepitajad, sotsiaaltöötajad, tugispetsialistid või muud spetsialistid, kes tegelevad autislike inimestega.

Kursuse sisu

Koolituse esimeses osas räägib koolitaja põhjalikult autismi sümptomitest, illustreerides neid praktiliste ja eluliste näidetega. Rõhk on kooli-ja täiskasvanu eal. Teises osas räägitakse autismi olemusest naiste puhul, mida illustreerib ka väike videolõik. Puudutatakse ka olulist teemat töös autistidega – ekraanisõltuvus, kuidas seda ära tunda ja mida ette võtta. Koolituse viimases osas keskendutakse sellele, kuidas luua autistile toetav keskkond ja milliseid muid strateegiaid veel saab nende toetamiseks kasutada. 

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • autismi olemus läbi elukaare
  • autism ja naised
  • ekraanisõltuvus ja sellega tegelemine
  • afektihood ja toetav käitumine
  • toetavad strateegiad autisti abistamiseks
  • Kellaaeg: 10.00-15.15
  • Asukoht: Veebikeskkonnas Zoom, Veebis
  • Kestvus: 6 tundi
  • Sisaldab: 6 akadeemilist tundi auditoorset tööd
  • Hind: 145.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

 

Enne koolitusele registreerimist, tutvu kindlasti koolituse õppekava (leiad koolituse sisututvustuse juurest) ja õppekorraldusega

Õppekava uurides pööra tähelepanu sellele, kas koolitusega alustamiseks nõutud tingimused on täidetud ning kas õppekava vastab Sinu ootustele ja soovidele. Kui Sul tekkis õppekava kohta mõni küsimus või tunned, et koolitaja peaks arvestama mõne Sinu erisooviga, siis võta meiega kindlasti ühendust! Kontaktid leiad siit👇

 

Koolituskeskusel on õigus vajadusel teha tunniplaanis muudatusi

 


Küsimused ja lisainfo:

Anu Redi

Kliendihaldur (Tartu)

5081 737
anu.redi@luwi.ee

 

Katrin Esser

Koolituste assistent (Tallinn)

5377 0477
katrin.esser@luwi.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.


Koolitajad:

Liis Nõupuu
Liis Nõupuu on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia jätkukoolituse ja psühholoogia õpingud autismialase magistritööga... Loe veel

Liis Nõupuu


Liis Nõupuu on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia jätkukoolituse ja psühholoogia õpingud autismialase magistritööga Tartu Ülikoolis. Liis on töötanud autistlike lastega Eestis, Suurbritannias ja Ungaris. Ta on saanud Londonis põhjaliku käitumisteraapia väljaõppe ja töötanud seal üle kahe aasta 2-12 aastaste autistlike lastega. Lisaks terapeudi tööle on Liisil kogemus ka lasteaiakasvatajana Budapesti ingliskeelses lasteaias. Käesoleval hetkel töötab Liis peamiselt autistlike laste vanemate nõustajana ja koolitajana. Liisi üle 10 aasta pikkune kogemus täiskasvanute koolitajana on aluseks tema andragoogilisele pädevusele. 

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Auli"Autism ja ülitundlikkus
keskkonna suhtes"
juuni 2022

Meie kodus on kasvamas autismispektri häirega ja ATH laps ning soovin öelda, et sellised koolitused on väga toetavad, julgustavad ja aitavad erinevates olukordades paremini mõista, suunata ja last aidata. Koolitus aitab tal paremini nii ennast kui trennis käivaid lapsi mõista. Alati ei peagi olema diagnoos, lastel võivad lihtsalt samuti nii head kui halvad päevad olla ja koolitusel mainitud juhendite abil saab nendega ilmselt aeg-ajalt paremini nö samale lainele.