Veebikoolitus! Tunne ja toeta autisti!

26.09

Veebis

Koolitus annab põhjaliku ülevaate, kuidas tunda ära autismi lapse-, teisme- ja täiskasvanu eas, rõhuga Aspergeri sündroomile. Koolitusel keskendutakse tugevalt sellele, milline näeb autism välja naistel. Koolitusel räägime ka ekraanisõltuvusest autismi puhul ning kuidas sellega tegeleda. Kuna 1 inimene 36st on autistlik, on oluline meil kõigil õppida, kuidas autiste toetada ja luua neile sobivamat keskkonda. Sellele koolituse viimane osa keskendubki. Koolitaja toob palju näiteid oma praktilisest tööst ning ilmestab teooriat videomaterjalidega. Koolituse osalejatel on võimalik tuua näiteid oma tööst ja osaleda aruteludes.

Sihtgrupp

Lapsevanemad, lasteaia- ja koolide õpetajad, perelepitajad, sotsiaaltöötajad, tugispetsialistid või muud spetsialistid, kes tegelevad autislike inimestega.

Kursuse sisu

Koolituse esimeses osas räägib koolitaja põhjalikult autismi sümptomitest, illustreerides neid praktiliste ja eluliste näidetega. Rõhk on kooli-ja täiskasvanu eal. Teises osas räägitakse autismi olemusest naiste puhul, mida illustreerib ka väike videolõik. Puudutatakse ka olulist teemat töös autistidega – ekraanisõltuvus, kuidas seda ära tunda ja mida ette võtta. Koolituse viimases osas keskendutakse sellele, kuidas luua autistile toetav keskkond ja milliseid muid strateegiaid veel saab nende toetamiseks kasutada. 

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • autismi olemus läbi elukaare
  • autism ja naised
  • ekraanisõltuvus ja sellega tegelemine
  • afektihood ja toetav käitumine
  • toetavad strateegiad autisti abistamiseks

Muu info

Koolituse hind sisaldab digitaalseid õppematerjale ja koolituse lõpetanule väljastatakse digitunnistus.

  • Kellaaeg: 10:00-15:00
  • Kestvus: 6 tundi
  • Sisaldab: 6 akadeemilist tundi auditoorset tööd
  • Hind: 145.00 € + km

Koolituskeskus Luwi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

 

Enne koolitusele registreerimist, tutvu kindlasti koolituse õppekava (leiad koolituse sisututvustuse juurest) ja õppekorraldusega

Õppekava uurides pööra tähelepanu sellele, kas koolitusega alustamiseks nõutud tingimused on täidetud ning kas õppekava vastab Sinu ootustele ja soovidele. Kui Sul tekkis õppekava kohta mõni küsimus või tunned, et koolitaja peaks arvestama mõne Sinu erisooviga, siis võta meiega kindlasti ühendust! Kontaktid leiad siit👇

 

Koolituskeskusel on õigus vajadusel teha tunniplaanis muudatusi

 


Küsimused ja lisainfo:

Anu Redi

Kliendihaldur 

5081 737
anu.redi@luwi.ee

 

Larissa Andrejeva

Kliendihaldur  (venekeelsed koolitused)

516 0115

larissa.andrejeva@luwi.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

Luwi OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.


Koolitajad:

Liis Nõupuu
Liis Nõupuu on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia jätkukoolituse ja psühholoogia õpingud autismialase magistritööga... Loe veel

Liis Nõupuu


Liis Nõupuu on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia jätkukoolituse ja psühholoogia õpingud autismialase magistritööga Tartu Ülikoolis. Liis on töötanud autistlike lastega Eestis, Suurbritannias ja Ungaris. Ta on saanud Londonis põhjaliku käitumisteraapia väljaõppe ja töötanud seal üle kahe aasta 2-12 aastaste autistlike lastega. Lisaks terapeudi tööle on Liisil kogemus ka lasteaiakasvatajana Budapesti ingliskeelses lasteaias. Käesoleval hetkel töötab Liis peamiselt autistlike laste vanemate nõustajana ja koolitajana. Liisi üle 10 aasta pikkune kogemus täiskasvanute koolitajana on aluseks tema andragoogilisele pädevusele. 

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad koolituspakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Triinu Tsirna"Lapsehoidja
koolitus"
oktoober 2020-
veebruar 2021

Leidsin Luwi Koolituskeskuse kohta informatsiooni internetist, otsides Lapsehoidja koolitust. Lapsehoidja tase 5 koolitus, mille läbisin Luwi koolituskeskuses, oli väga inspireeriv ning teadmisi täiendav.
Eelmainitud koolituse läbisin eesmärgil saada kinnitust oma uue valitava eriala õigsuses. Kõikide koolituspäevade raames saadud info ja teadmised on niivõrd väärtuslikud ja kasulikud, et nende alusel Lapsehoidjana tööle asudes tunnen end enesekindla ja teadlikuna. Luwi koolituskeskuse poolt korraldatud õpe oli väga paindlik ning õppija huve võimalusel arvestav. Mulle väga meeldis, et koolituse kuupäevad olid täies mahus koolitusperioodi alguseks paika pandud ning see andis õppijale võimaluse oma aega planeerida ja vastavalt korraldada, et saaks igal koolitustel osaleda.
Koolitusel osalesin koos grupiga, mille liikmed olid väga sõbralikud, abivalmid ning toetavad. Sellise ühtse meeskonnana oli väga inspireeriv ja motiveeriv koos õppida. Oleme siiani jäänud oma grupiga suhtlema ning jagame teineteisega erialaseid muresid ja rõõme.
Lapsehoidja tase 5 koolitus andis mulle enesekindluse ja kinnituse, et olen õigel teel ja hea alustala, et lähitulevikus asuda tööle lasteaia õpetajana. Soovitan Luwi koolituskeskuse Lapsehoidja tase 5 koolitust kõigile, kuna saate parima väljaõppe oma ala spetsialistidelt. Tänaseks olen saanud praktiseerida oma teadmisi töötades asendajana lasteaias ning teen oma tööd suure hoole ja armastusega.