Tegevusplaani koostamise täienduskoolitus tegevusjuhendajatele

Vastavalt Sotsiaalhoolekande seaduse § 83 lõike 1 punktile 6 tuleb teenuse osutajal koostada igale erihoolekandeteenusele suunatud isikule tegevusplaan, lähtudes teenusevajaduse hindamisel tuvastatud toetusvajadusest eri eluvaldkondades.

Tegevusplaan peab sisaldama:

  1) isikule seatud eesmärki ja soovitatud tegevusi selle saavutamiseks;

  2) isiku vajadustele vastavate tegevuste elluviimise ajakava ja kirjeldust ning teenuseosutaja hinnangut tegevuste elluviimise kohta vähemalt üks kord kvartalis.

Tule ja saa koolituselt teadmised ja oskused, kuidas koostada tegevusplaan erihoolekandeteenust saavale kliendile.

Sihtgrupp

Erihoolekandes töötavad või töötanud tegevusjuhendajad, kes soovivad arendada tegevusplaanide koostamise oskuseid

Kursuse sisu

  • Tegevusplaani koostamise põhimõtted
  • Kliendi tegevusvõime hindamine
  • Kliendi ja tema lähedasega koostöö tegevusplaani koostamisel
  • Eesmärkide seadmise põhitõed

Muu info

Koolitusel on kolm auditoorset päeva, millest esimene 6 ak/h toimub Tallinnas koolituskeskus Luwi koolitusklassis ning teised kaks 3+4 ak/h veebikeskkonnas Zoom. 

Videotena omale sobival ajal läbitavad on 4 ak/h. 

Individuaalne mentorlus 1 ak/h inimese kohta koolitajaga toimub veebikeskkonnas Zoom vastavalt kokkuleppele koolitajaga. 

Iseseisva töö (mahuga 10 akadeemilist tundi) koostab õppija vastavalt koolitaja poolt antud juhistele.

Koolituse hind sisaldab digitaalseid õppematerjale ja kohvipause, kui koolituspäevad toimuvad klassiruumis. Koolituse edukalt läbinutele väljastatakse koolituse digitunnistus mahuga 28 akadeemilist tundi.

 

Koolitajad

Kätriin-Eliis Haamer

On lõpetanud Psühholoogia (BA) Tallinna Ülikoolis. Õpingute lõpus avastas enda jaoks erihoolekande ning on seal töötanud praeguseks... Loe veel
Katriin-Eliis

Kätriin-Eliis Haamer

On lõpetanud Psühholoogia (BA) Tallinna Ülikoolis. Õpingute lõpus avastas enda jaoks erihoolekande ning on seal töötanud praeguseks juba 6 aastat. Valdkond on tema jaoks väga paeluv olnud ning kogemusena on erinevate teenuste arendamist asutuse siseselt ning osalenud ISTE projektis ning selle mudeli välja arendamisel kaasa rääkinud. Hetkel on end erialaselt täiendamas Tallinna Ülikoolis sotsiaaltöö magistri erialal. Kätriin-Eliisi tööd on tunnustatud ka Haapsalu linna poolt 2018 aasta sotsiaaltöö tegijana ja 2022 aasta sotsiaalvaldkonna edendajana.

  • 20.05-07.07
  • 345.00€
  • Pärnu mnt 67A, Veebikeskkonnas Zoom, Tallinn
  • 09:00-15:30
  • Eesti
  • 28 tundi (28 akadeemilist tundi, millest 17 tundi auditoorset tööd, 1 tund praktilist tööd (individuaalne mentorlus koolitajaga) ja 10 tundi iseseisvat tööd)